Zdjęcia Mi Fanów na metalowych plakatach

Zdjęcia Mi Fanów na metalowych plakatach. Displate zmienia najciekawsze fotografie Xiaomi Community w wyjątkowe plakaty.

Najpierw był pomysł – Ścianka Chwały, wymyślona przez entuzjastów mobilnej fotografii z Mi Foto Team. Raz w tygodniu społeczność zrzeszona wokół marki Xiaomi zaczęła publikować i głosować na najciekawsze fotografie. Projekt jednak szybko przerodził się w ważne wydarzenie, którego częścią został także Displate.

Zdjęcia Mi Fanów

Komu jak komu, ale Fanom Xiaomi nie brakuje smykałki do fotografii. Od intrygujących zdjęć makro z owadami, przez malownicze migawki z wakacji, aż po wystudiowane kadry architektury i miejskich przestrzeni – wszystko to (i więcej!) czeka na forum Xiaomi Community. To właśnie tam społeczność zgromadzona wokół marki dzieli się swoimi zdjęciami wykonanymi smartfonami Xiaomi.
Xiaomi chce napędzać pasję swoich fanów. A skoro mowa o pasji, pojawiamy się my!

Zdjęcia Mi Fanów na metalowych plakatach

Już od siedmiu miesięcy wspieramy Xiaomi Community, społeczność, która działa na forum przy Xiaomi. Ważną częścią forum jest Mi Foto Team, tj. grupa zawodowych amatorów, którzy mają smykałkę i serce do fotografii mobilnej.

Mi Fan

Jedna z wielu fotografii wykonanych przez Mi Fanów teraz na plakacie Displate.

Test Xiaomi 12X – potrafi pokazać pazurki

Z inicjatywy Diany, liderki Mi Foto Team, zrodził się projekt „Ścianka Chwały”. Na czym polega projekt? Raz w tygodniu Społeczność Xiaomi głosuje na 15 najciekawszych fotografii wykonanych smartfonami Xiaomi. 10 zdjęć wybiera Mi Foto Team, a 5 administracja forum, przy czym autorami pięciu zdjęć są członkowie Mi Foto Team. W głosowaniu może wziąć udział każdy Mi Fan zajestrowany w Xiaomi Community.

Mi Fani mogą w ankiecie wskazać aż 5 zdjęć, które ich zdaniem zasługują na miano zdjęcia tygodnia. Poziom jest bardzo wysoki i czasami nawet te 5 głosów to za mało. Z każdym tygodniem zdjęcia są coraz ciekawsze i coraz bardziej dopracowane – mówi Diana z Mi Foto Team

W minionym roku wyróżniający się Mi Fani otrzymali od Displate swoje zdjęcia w nowym wydaniu .

W minionym roku wyróżniający się Mi Fani otrzymali od Displate swoje zdjęcia w nowym wydaniu .

Ale największe emocje zaczynają się dopiero podczas głosowania na zdjęcie miesiąca. Mi Fan może wskazać tylko jedną pracę, a wybiera spośród tych, które wygrały tygodniowe zestawienia.

Laureaci konkursu fotograficznego dzielą się swoimi inspiracjami.

Laureaci konkursu fotograficznego dzielą się swoimi inspiracjami.

Emocje dodatkowo może nakręcać specjalne wyróżnienie. Autor najlepszej fotografii miesiąca otrzymuje swoją fotografię  w formie unikatowego Displate’a. Możecie nam wierzyć, że zdjęcia wykonane smartfonami Xiaomi prezentują się fantastycznie na metalowych plakatach!

Displate i Xiaomi dla Fanów marki

Kolejny plakat trafił na metalowy plakat Displate

Kolejny plakat trafił na metalowy plakat Displate

Test Xiaomi 12 Pro – pokazuje flagowego pazura…ale

To nie pierwszy raz, gdy razem z Xiaomi Poland tworzymy coś wyjątkowego. W ubiegłym roku połączyliśmy siły, by stworzyć unikatowe świąteczne prezenty dla influencerów i w nietuzinkowy sposób nagrodzić najbardziej oddanych MiFanów. Teraz stawiamy na fotografię, która obok grafiki, po którą sięgamy każdego dnia, stanowi równie ciekawy i wdzięczny nośnik. Koniec końców w przypadku społeczności Xiaomi jest niczym innym jak odzwierciedleniem pasji. A my zajawki bardzo szanujemy. – Edyta Kowal, Brand & Marketing Communication Director w Displate.

Fotografie robią wrażenie, gdy przeniesie się je na metalowy plakat.

Fotografie robią wrażenie, gdy przeniesie się je na metalowy plakat.

Trzymamy kciuki za kolejnych uzdolnionych twórców!

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]