70mai Dash Cam Omni – z możliwością obrotu o 360°

70mai Dash Cam Omni – z możliwością obrotu o 360°

70mai poinformowała o wprowadzeniu na rynek kamery Dash Cam Omni. Opatentowana konstrukcja z możliwością obrotu o 360° pozwoliła rozwiązać problem podobnych produktów, w których obraz był zniekształcony ze względu na szerokie pole widzenia. Omni jest pierwszą kamerą 70mai, która wykorzystuje algorytm sztucznej inteligencji, aby zwiększyć bezpieczeństwo samochodu podczas parkowania.

70mai Dash Cam Omni
70mai Dash Cam Omni

Omni zapewnia doskonałą widoczność w nocy. Dzięki technologii PureCel®Plus-S HDR, urządzenie z łatwością dostosowuje balans ekspozycji i redukuje zakłócenia obrazu w warunkach słabego oświetlenia lub wysokiego kontrastu. Jazda w nocy przestała być problemem, odkąd Omni zapewnia tak zaawansowane wsparcie.

Test 70mai Dash Cam M500 – ciekawe funkcje bezpieczeństwa

Dzięki obrotowej konstrukcji 360° kamera rejestruje najpełniejszy widok bez martwych punktów, minimalizując jednocześnie zniekształcenia obrazu, co pozwala na zachowanie wyrazistości szczegółów. Ponadto nagrywa film alarmowy na 2 sekundy przed kolizją, co gwarantuje uchwycenie wszystkich najważniejszych szczegółów. Po uruchomieniu trybu parkingowego dzięki sztucznej inteligencji wykrywania ruchu kamera Omni rozpoznaje podejrzane sylwetki wokół samochodu i obraca się w kierunku wykrytego ruchu, nagrywając materiał alarmowy. Gdy użytkownicy znajdują się poza samochodem, będą otrzymywać powiadomienia w czasie rzeczywistym za pośrednictwem aplikacji*.

70mai Dash Cam Omni
70mai Dash Cam Omni

„Innowacyjność to konsekwentne dążenie firmy 70mai. Po raz pierwszy wprowadziliśmy silnik elektryczny do kamery samochodowej. Nasz zespół pokonał bezprecedensowe wyzwania i problemy techniczne i teraz z dumą może powiedzieć, że Omni jest naprawdę inteligentną, elastyczną, wielofunkcyjną kamerą samochodową 360° z pełnym obrazem” – lider produktu z 70mai.

Przedsprzedaż rusza w październiku 2022 r.

źródło: 70mai

* Funkcja alertu aplikacji wymaga zestawu Hardwire Kit 4G, który jest sprzedawany oddzielnie

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: