Sprawdzamy Tracer Smart Desk RGB – pokoloruj swoją przestrzeń

Sprawdzamy Tracer Smart Desk RGB – pokoloruj swoją przestrzeń

Test bezpłatny i bez sponsoringu – przytoczone stwierdzenia są tylko subiektywnymi odczuciami testującego to urządzenie

Światło od dawna wykorzystuje się w celu nadania nowego wymiaru rozrywki na koncertach i w kinie. Dotychczas trudno było odtworzyć ten sam efekt w domu. Recenzowane oświetlenie Tracer Smart Desk RGB umożliwi aranżowanie wnętrza naszego domu za pomocą światła i dopasowanie oświetlenia do rytmu życia.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi
Tracer Smart Desk RGB
Tracer Smart Desk RGB

Każde miejsce może mieć unikatową atmosferę dzięki właściwemu oświetleniu. Wybierając zestaw lamp Tracer Smart Desk RGB, osiągnięcie pożądanego efektu staje się łatwiejsze, gdyż oferuje on szereg praktycznych rozwiązań.

Jak pokazuje badanie, przeprowadzone przez infuture hatalska foresight institute, 25 proc. polskich internautów korzysta w swoich mieszkaniu ze spersonalizowanego oświetlenia, umożliwiającego wybór intensywności i barwy światła i włączającego się pod wpływem ruchu i obecności osób. Natomiast 35 proc. zadeklarowało chęć korzystania z takich rozwiązań przyszłości.

Kolorowe oświetlenie Tracer pozwala stworzyć niepowtarzalny nastrój w trakcie sesji gamingowej, koncertu lub seansu filmowego, wykorzystując zdalnie sterowane Lampy Tracer sprawdzą się także podczas robienia zdjęć lub nagrywania filmów np. na vlog.

Zestaw Tracer Smart Desk RGB to system inteligentnego oświetlenia, charakteryzujący się dodatkowymi funkcjami, których do tej pory nie można było uzyskać za pomocą pilota czy włączników.

Wielką zaletą lamp jest także możliwość połączenia ich z systemem smart home w środowisku Tuya. Łącząc urządzenia z aplikacją Tuya bądź Smart Life, możliwe jest zdalne sterowanie, wybieranie natężenia, kolorów czy efektów.

Zestaw lamp Tracer Smart Desk RGB oferuje 10 trybów podświetlenia, dzięki którym użytkownik dostosuje działanie do własnych potrzeb i okazji. Możliwe jest między innymi świecenie wielokolorowe, jednokolorowe i płynne przechodzenie pomiędzy barwami światła.

Cechy:

 • 10 trybów podświetlenia.
 • 4 tryby muzyczne.
 • Możliwość ustawienia w pionie i w poziomie.
 • Regulacja natężenia podświetlenia.
 • Zdalne sterowanie przez Bluetooth 5.0.
 • Zakres częstotliwości w którym pracuje urządzenie: 2400 MHz – 2483,5 MHz
 • Zestaw kompatybilny z aplikacją Tuya i Smart Life.

Zestaw lamp Tracer jest kompatybilny z aplikacjami Tuya i Smart Life, co umożliwi nam zdalne sterowanie oświetleniem w domu. Dostępne są również predefiniowane motywy oświetlenia, które mają ułatwić personalizację wnętrza i pozwolić na stworzenie unikalnego klimatu.

Test Creative STAGE 360 – atmosfera Mundialu na sofie, czy to możliwe?

Aby stać się posiadaczem systemu, wystarczy kupić zestaw podstawowy Tracer Smart Desk RGB i pobrać darmową aplikację Smart Life ze sklepu Google Play lub App Store.

Zawartość opakowania / wymiary

 • Kabel podłączeniowy USB – 2x USB-C
 • Kolumna oświetleniowa – 2 szt.
 • Baza mocująca – 2 szt.

Za pomocą łatwej w obsłudze aplikacji Smart Life system pozwala na sterowanie oświetleniem w domu z dowolnego miejsca na świecie.  Obsługa kolorowych lamp Tracer  jest zdalna i prosta, a efekt – natychmiastowy.

Lampy można ustawić zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej. Ponadto użytkownik może też samodzielnie sterować natężeniem światła. Można zmniejszyć jasność, by stworzyć niepowtarzalny klimat podczas wieczornego seansu filmowego lub postawić na maksymalną jasność, by rozkręcić domową dyskotekę.

Instrukcja podłączenia w pionie / montaż w bazie mocującej w poziomie

Opis przycisków:

 • M – pozwala przełączać pomiędzy 4 trybami muzycznymi – efekty dźwiękowe bazujące na detekcji dźwięku
 • C – pozwala przełączać pomiędzy 10 trybami predefiniowanych efektów oświetlenia RGB
 • WŁĄCZ / WYŁĄCZ – włącza lampki

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl