OPPO świątecznie – smartfony taniej i vouchery

OPPO świątecznie – smartfony taniej i vouchery

Rozpoczął się grudzień, a wraz z nim przedświąteczne szaleństwo zakupowe. Aby ułatwić klientom poszukiwanie prezentów, marka OPPO przygotowała świąteczną promocję, w której smartfony OPPO można kupić w bardzo korzystnych cenach.
Na szczególną uwagę zasługuje seria Reno6 – model Reno6 Pro 5G został przeceniony aż o 700 zł, natomiast Reno6 5G jest teraz tańszy o 300 zł. A to nie wszystko! OPPO, kontynuując lokalną współpracę z marką adidas, do wybranych smartfonów dołącza vouchery na zakupy w oficjalnym sklepie internetowym marki. Promocja obowiązuje od 2 do 29 grudnia br. 
OPPO świątecznie
Smartfon OPPO pod choinkę, a do tego voucher adidas? Proszę bardzo!
Śniegu jeszcze nie widać, ale wraz z początkiem grudnia OPPO przyprószyło okazjami. Klienci szukający gwiazdkowego prezentu dla bliskiej osoby lub dla siebie, w ofercie świątecznej OPPO znajdą smartfony producenta w obniżonych cenach. Dodatkowo otrzymają voucher na zakupy w oficjalnym sklepie internetowym marki adidas – adidas.pl. Oferta obowiązuje od 2 do 29 grudnia br. i jest dostępna w partnerskich sieciach retail.
Największy spadek ceny, aż 700 zł, zaliczył najmocniejszy przedstawiciel serii Reno6, czyli Reno6 Pro 5G. W grudniowej wyprzedaży dostępny jest za 2999 zł. Kupując ten model, klienci otrzymają dodatkowo voucher adidas o wartości 300 zł. Wraz z Reno6 Pro 5G na polskim rynku debiutował model Reno6 5G, który również został objęty promocją – jego cena obecnie wynosi 1899 zł! Smartfon OPPO można zatem kupić taniej o 300 zł. Przy jego zakupie, klienci otrzymają również voucher adidas o wartości 200 zł.
Z kolei w ofertach sieci operatorskich, przy zakupie tych smartfonów, klienci mogą liczyć na vouchery o wspomnianych wcześniej wartościach.
Co wyróżnia smartfony z serii Reno6? Wysoka wydajność sprzętowa, innowacyjne funkcje wideo oraz wyjątkowy design OPPO Glow wyróżniony przez Ekspertów konkursu Dobry Wzór 2021. Możemy również liczyć na pojemną baterię oraz szybkie ładowanie SUPERVOOCTM. Co więcej, smartfon Reno6 5G zajął pierwsze miejsce w globalnym rankingu DXOMARK w kategorii „najlepsza bateria”.
Modele z serii Reno7 oraz serii A również kupimy na wyprzedaży OPPO!
Poza wspomnianą wcześniej serią Reno6, promocją objęte zostały wszystkie modele z serii Reno7 – Reno7 5G, Reno7 Lite 5G oraz Reno7. Przy ich zakupie klienci również otrzymają vouchery na zakupy w oficjalnym sklepie internetowym marki adidas. W obniżonych cenach dostępne są również wybrane smartfony z serii A.
Szczegóły promocji wraz z regulaminem odbioru voucherów znajdują się na stronie internetowej.
Podczas świątecznych zakupów pamiętaj o bezpieczeństwie!
W okresie przedświątecznych promocji i wyprzedaży, gdy e-oszuści nasilają swoją aktywność, szczególnie warto zadbać o bezpieczeństwo smartfona. Jak wynika z badania Design a użyteczność – czego chcą polscy użytkownicy smartfonów? – przeprowadzonego przez ARC Rynek i Opinia na zlecenie OPPO, aż 15 proc. przebadanych osób w żaden sposób nie zabezpiecza swojego telefonu. Warto więc zacząć od podstawowej kwestii, jaką jest zabezpieczenie zawartości urządzenia, a następnie wykorzystać funkcje dostępne w ustawieniach smartfonów. OPPO kładzie silny nacisk w budowie systemu ColorOS na bezpieczeństwo, udostępniając takie funkcje jak m.in.: Ochrona Płatności, Ochrona przed podglądaniem powiadomień, Bezpieczna Klawiatura czy Klonowanie Systemu.
Więcej można przeczytać tutaj.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: