TP-Link TL-SG3428X-UPS – przełącznik 10G

TP-Link TL-SG3428X-UPS – nowy przełącznik 10G kompatybilny z platformą Omada SDN

TL-SG3428X-UPS to kolejny w ofercie przełącznik firmy TP-Link zgodny z systemem Omada SDN. Rozbudowane opcje zarządzania urządzeniem znajdą zastosowanie w małych oraz średnich firmach, w których stabilna, niezawodna i skalowalna sieć służąca do przesyłania dużych ilości danych jest niezbędna. Urządzenie jest przeznaczone do infrastruktury krytycznej przedsiębiorstwa, która potrzebuje ciągłej pracy i zasilania. Zdalne sterowanie siecią przez chmurę dodatkowo ułatwia zarządzanie.

TL-SG3428X-UPS

Model TL-SG3428X-UPS to zarządzalny przełącznik warstwy L2+. Wyposażono go w 4 porty SFP+ 10G oraz 24 gigabitowe porty RJ45. Nie zabrakło również portów konsolowych (RJ45 oraz micro-USB). Urządzenie może zostać zamontowane w szafie rack. Przełącznik ma możliwość zasilania za pomocą instalacji 12V. Można podpiąć akumulator 12V, a w przypadku zaniku zasilania  230V, urządzenie automatycznie przełączy się na akumulator, który jest ładowany, gdy urządzenie korzysta z zasilania z sieci.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Test TP-Link Tapo C420S2 – bezprzewodowy system kamer Smart do monitoringu

Najnowszy switch od TP-Link obsługuje protokół IPv6 oraz jest wyposażony w opcję konfiguracji VLAN (standard 802.1Q). Dzięki konfiguracji VLAN sieć może być dzielona na mniejsze, odizolowane segmenty, co istotnie zwiększa jej poziom bezpieczeństwa i wydajność. Funkcja IGMP Snooping sprawia natomiast, że przepływ ruchu multicast w sieci jest automatycznie kontrolowany i limitowany.

Podobnie jak wiele urządzeń z oferty TP-Link także ten przełącznik zarządzany jest poprzez graficzny interfejs GUI dostępny z poziomu przeglądarki, poprzez wiersz poleceń, a także – dzięki integracji z platformą Omada SDN – centralnie, z poziomu chmury. Platforma Omada umożliwia stworzenie wysoce skalowalnej sieci, integruje działanie urządzeń sieciowych, w tym bram sieciowych, punktów dostępowych i przełączników oraz pozwala w łatwy i kompleksowy sposób zarządzać centralnie całą siecią WiFi i LAN, także rozproszoną pomiędzy placówkami. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik zyskuje nie tylko dużą elastyczność zarządzania, ale także stabilność, zaawansowane zabezpieczenia oraz wysoką wydajność, które są niezbędne w hotelarstwie, edukacji, sprzedaży detalicznej, biurach i w wielu innych branżach i placówkach.

Informacje  na temat platformy Omada SDN można znaleźć są na stronie TP-Link.
Pełne specyfikacje techniczne modelu znajdują się na stronie internetowej TP-Link: TL-SG3428X-UPS 

Switch TP-Link TL-SG3428XF będzie dostępny w sprzedaży za ok. 1400 zł.

UPS nie jest częścią zestawu.

Urządzenie objęte jest 5-letnią gwarancją producenta.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl