Computex 2023 – eko router Acer Connect Vero W6m

Connect Vero W6m – Acer prezentuje pierwszy ekologiczny router Wi-Fi 6E wykonany z materiałów PCR

Acer zaprezentował na targach Computex Acer Connect Vero W6m – pierwszy przyjazny dla środowiska router Wi-Fi 6E, w którego obudowie zastosowano materiały pochodzące z recyklingu poużytkowego (PCR), a tryb Eco zapewnia efektywne zużycie energii. Router jest napędzany czterordzeniowym procesorem 2 Ghz i zawiera pakiet ulepszonych funkcji łączności, zasięgu i bezpieczeństwa, w tym Wi-Fi 6E Tri-Band AXE7800.

Acer Connect Vero W6m
Acer Connect Vero W6m

Szybkie i płynne połączenia Wi-Fi 6E

Acer Connect Vero W6m to pierwszy przyjazny dla środowiska router firmy Acer, który został wyposażony w łączność Wi-Fi 6E oraz jest zgodny ze standardami bezpieczeństwa określonymi w dyrektywie Komisji Europejskiej w sprawie urządzeń radiowych. Urządzenie obsługuje standard Wi-Fi 6E Triband (2,4 Ghz/5 Ghz/6 Ghz[1,2]) AXE7800, dzięki czemu zapewnia szybkość do 7,8 Gb/s oraz szybkie i stabilne połączenia internetowe. Router Wi-Fi 6E można również sparować z maksymalnie 4 urządzeniami, dzięki czemu oferuje imponujący zasięg sieci do 465 m2 w systemie podwójnej siatki i do 930 m2 w systemie poczwórnej siatki, co pomaga wyeliminować martwe punkty w większych obszarach zasięgu.
Acer Connect Vero W6m jest wyposażony w nowoczesny, czterordzeniowy procesor A53 2 GHz, 1 GB pamięci LPDDR RAM oraz 4 GB pamięci operacyjnej, w związku z tym jest w stanie sprostać wysokim wymaganiom w zakresie przepustowości.
Nowy router Acer Vero przywiązuje również dużą wagę do ochrony i bezpieczeństwa danych, ponieważ jest pierwszym takim urządzeniem mesh Wi-Fi 6E, który spełnia normy bezpieczeństwa cybernetycznego UE EN 303 645 (RED). Jest również wyposażony w dedykowany przycisk WPS, który ułatwia konfigurację zabezpieczeń sieciowych. Router jest dodatkowo zoptymalizowany dzięki inteligentnemu rozpoznawaniu urządzeń/aplikacji oraz standardowym portom LAN i WAN dla dodatkowej elastyczności połączeń.

Zaprojektowany z myślą o środowisku

Zaangażowanie firmy Acer w redukcję emisji CO2 znajduje odzwierciedlenie w każdym aspekcie urządzenia. Począwszy od obudowy, aż po energooszczędne funkcje. W opakowaniu wykorzystano również papier w 100% nadający się do recyklingu.
Minimalistyczna i kompaktowa obudowa notebooka Acer Connect Vero W6m została wykonana w 30% z plastiku PCR i pomalowana na szary kolor, dzięki czemu świetnie komponuje się z każdym domowym lub biurowym otoczeniem. Dedykowana funkcja trybu Eco optymalizuje zużycie energii przez router i inne podłączone urządzenia, zarządzając ich czasem uśpienia, gdy nie są używane.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]