EZVIZ RH2 i nowości sprzątające – RS2 oraz RC3 i RC3+

EZVIZ RS2, robot odkurzająco-mopujący poszerza ofertę inteligentnych odkurzaczy. Nowe modele odkurzaczy bezprzewodowych oraz inteligentne roboty sprzątające, które wkrótce będą dostępne na polskim rynku

EZVIZ, producent smart home, poszerza swoją ofertę inteligentnych urządzeń do utrzymania domowego porządku. Po sukcesie bezprzewodowego odkurzacza EZVIZ RH1 firma wzbogaca portfolio produktów zarówno o jego następcę RH2 wyposażonego w funkcję mycia, mopowania, a również suszenia podłogi, jak i o nowości rynkowe – flagowy robot sprzątający RS2 oraz serię robotów RC3 i RC3+.

Recenzja Ezviz C3N – spokój, będąc z dala od swojego mienia

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Wprowadzenie na polski rynek inteligentnego odkurzacza EZVIZ RH1 sprawiło, że firma dołączyła się do grona marek oferujących najlepsze oraz najnowocześniejsze urządzenia do sprzątania domu. Lider branży smart home stale poszerza ofertę produktów i dąży do zaspokojenia potrzeb nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Nadchodzące wakacje to okres, w którym EZVIZ zaprezentuje wiele nowych produktów, w tym:

EZVIZ RH2
EZVIZ RH2

EZVIZ RS2, robot odkurzająco-mopujący

Po raz pierwszy w historii marki odkurzacz posiada funkcje odkurzania, mopowania oraz zamiatania. EZVIZ RS2 perfekcyjnie czyści twarde podłogi oraz skutecznie odkurza dywany przy minimalnym wysiłku ze strony domowników. Urządzenie automatycznie zmienia tryby dla sprzątania tych dwóch różnych powierzchni i radzi sobie z tym znakomicie. Wyposażony w innowacyjne technologie robot integruje się z wielofunkcyjną stacją dokującą, która pozwala na automatyczne instalację i odłączanie mopa.

Recenzja Ezviz DP2C – kamera, wizjer i dzwonek do drzwi

Po wykonaniu domowych obowiązków RS2 wraca do stacji dokującej, gdzie automatycznie myje i suszy mopa, napełnia zbiornik na wodę i ładuje baterię. Dzięki integracji D-ToF LiDAR, lasera strukturalnego 3D i kamery RGB, robot mapuje układ każdego domu, automatycznie generuje trasy sprzątania dla różnego rodzaju podłóg i precyzyjnie omija przeszkody.

EZVIZ RH2, inteligentny odkurzacz do sprzątania na mokro i sucho

EZVIZ RH2 pomoże oszczędzić siły i czas dzięki szybkiemu i dokładnemu myciu podłóg twardych. Urządzenie potrafi odkurzać, zamiatać, zmywać i suszyć nawierzchnię gorącym powietrzem. Napędzany silnikiem o nowoczesnej konstrukcji odkurzacz cechuje się dużą siłą ssania i wydajnym mopowaniem, dzięki czemu szybko i łatwo usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy.

Test Redmi Smart Band 2 – lekka, przydatna i tania opaska dla zdrowia

RH2 automatycznie wykrywa poziom zabrudzenia dzięki wbudowanemu czujnikowi na podczerwień, a następnie samodzielnie dostosowuje przepływ wody, prędkość wałka i moc ssania w zależności od potrzeb. Co więcej duże zbiorniki na wodę i pojemny akumulator RH2 pozwalają na dokładne sprzątnięcie powierzchni do nawet 2000 m2.

 

RC3 oraz RC3+, odkurzacze zaprojektowane z myślą o środowisku

Przyjazna środowisku seria odkurzaczy EZVIZ RC3 znacząco ułatwi proces sprzątania w zaciszu każdego domu. Cechą wyróżniającą tych modeli jest plastikowa obudowa wyprodukowana z butelek poddanych procesowi recyklingu. Urządzeniem można sterować za pomocą specjalnego pilota, dokładnie wskazując mu, w którym miejscu odkurzyć czy sprzątnąć podłogę.

Model RC3 + umożliwia planowanie sprzątania, dzięki któremu użytkownik może wybrać dokładny czas sprzątania. Jego moc ssania do 2700 Pa pozwala na czyszczenie nawet najmniejszych zakamarków i skuteczne pozbycie się kurzu. Inteligentny odkurzacz jest także wyposażony w funkcję automatycznego doładowania w przypadku niskiego poziomu baterii, z kolei smukła obudowa urządzenia pozwala na sprzątanie w trudno dostępnych miejscach w domu.

 Rozwiązania smart home stają się trendem w każdej dziedzinie życia codziennego. Marka EZVIZ jest na bieżąco ze wszystkimi nowoczesnymi rozwiązaniami i oferuje w swoim katalogu produktów urządzenia dla każdego w zależności od jego preferencji oraz budżetu.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl