Karcher SC 3 i SC 4 Deluxe EasyFix – brud wyparuje

Karcher SC 3 i SC 4 Deluxe EasyFix – nowe parownice Kärcher zapewnią czystość w Twoim domu – w higieniczny oraz dokładny sposób, jak również bez użycia środków chemicznych. Umożliwiają szybkie czyszczenie oraz są łatwe w użytkowaniu. Wyjątkowa moc parownic sprawia, że z gładkich powierzchni skutecznie usuwają zanieczyszczenia oraz 99,99% wszystkich typowych bakterii występujących w domu, jak również 99,999% wszystkich koronawirusów**.

Do czyszczenia z wyjątkowo dużą mocą parownice wykorzystują wyłącznie wodę z kranu w postaci gorącej pary. Czyszczenie kranów, gresu, szklanych powierzchni lub posadzek – to zawsze czyste i sprzyjające zachowaniu zdrowia mieszkanie. Nowy, wyjątkowy design zapewnia mnóstwo dodatkowego miejsca do przechowywania akcesoriów.

Karcher SC 3 i SC 4 Deluxe EasyFix

Łatwa obsługa, optymalny komfort

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Oba urządzenia niezwykle szybko się nagrzewają – w przypadku SC 3 Deluxe EasyFix w zaledwie 30 sekund. Podczas podgrzewania wody zintegrowany w przedniej części urządzenia pasek LED podświetla się na czerwono. Gdy parownica jest gotowa do użycia kolor zmienia się na zielony. Dwustopniowa regulacja pary w przypadku urządzenia SC 3 oraz trzystopniowa w większej parownicy SC 4, umożliwia regulację ilości pary w zależności od rodzaju czyszczonej powierzchni oraz zanieczyszczeń, zapewniając użytkownikowi ochronę czyszczonego materiału.

Karcher – czyste auto i ogród za pomocą jednego urządzenia

Urządzenie SC 4 posiada duże pokrętło ułatwiające włączenie, wyłączenie, a także umożliwiające ustawienie ilości pary. Na górze urządzenia znajdują się czytelne piktogramy. W tym samym miejscu urządzenie SC 3 posiada panel sterowania, za pomocą którego można regulować ilość pary.

Karcher SC 3 i SC 4 Deluxe EasyFix

Oba modele umożliwiają pracę bez zbędnych przerw. Zbiornik wody można uzupełnić w dowolnym momencie. Jest to wyjątkowo wygodne w przypadku SC 4 Deluxe EasyFix – urządzenie posiada wyjmowany zbiornik czystej wody, który można napełniać pod kranem. Wymienny wkład okamieniający SC 3 Deluxe EasyFix gwarantuje długą żywotność urządzenia.

Bogata gama akcesoriów do różnych zastosowań

Akcesoria sprawiają, że parownice są jeszcze bardziej idealne. Spód dyszy podłogowej ma lamelową strukturę, dzięki czemu wyjątkowo równomiernie rozprowadza parę. Mocowanie ściereczki z mikrofibry do dyszy za pomocą rzepa zapobiega kontaktowi użytkownika z zanieczyszczeniami i ułatwia wymianę. Oba modele urządzenia są dostępne w białym kolorze, w wersji Premium z dodatkowymi akcesoriami. Nawet podstawowe modele z nowej gamy są dostarczane z dyszą ręczną, do detali i okrągłą szczotką, szczotką szczelinową, a także powłoczką z mikrofibry do dyszy ręcznej.

Test Blendtec Total – blender kielichowy

Wszystkie akcesoria można przechowywać w kompaktowy sposób w schowku urządzenia. Nie musisz już tracić czasu na poszukiwanie akcesoriów – wszystkie są zawsze pod ręką. Na obudowie parownicy znajduje się nawet specjalne miejsce ułatwiające przechowywanie przewodu zasilającego oraz węża parowego. Istnieje opcjonalna możliwość wyboru urządzenia SC 4 Deluxe EasyFix z żelazkiem.

Karcher SC 3 i SC 4 Deluxe EasyFix

* Podczas czyszczenia z prędkością 30 cm/s, maksymalną ilością pary oraz bezpośrednim kontakcie z czyszczoną powierzchnią, parownica na gładkich i twardych, powierzchniach zabija 99,99% wszystkich powszechnie występujących w domu bakterii (badane zarazki: Enterococcus hirae).

** Przy czyszczeniu punktowym parownicą Kärcher, czyli przy czasie działania pary wynoszącym 30 sekund i maksymalnej ilości pary oraz bezpośrednim kontakcie z czyszczoną powierzchnią, ze zwykłych, gładkich, twardych powierzchni w domu (badanie zostało przeprowadzone z wykorzystaniem zarazków: zmodyfikowanego wirusa krowianki szczepu Ankara), można usunąć 99,999% wirusów otoczkowych takich jak: koronawirus czy wirus grypy (z wyjątkiem wirusa zapalenia wątroby typu B).

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl