Summoners War: Chronicles, wciągająca gra MMORPG

HUAWEI AppGallery, sklep z aplikacjami i grami, ogłosił premierę „Summoners War: Chronicles”. Ta wciągająca gra, osadzona w krainie potworów, zanurza entuzjastów MMORPG w tętniący życiem świat, gdzie czekają na nich ekscytujące bitwy. Gracze muszą wykazać się strategiczną sprawnością i wykorzystać unikalne zdolności stworzeń oraz postaci, aby mieć szansę na zwycięstwo.

Gra jest już dostępna do pobrania w AppGallery wraz z ofertą powitalną dla graczy, obowiązującą do 30 czerwca 2023 r.

Summoners War: Chronicles

Z okazji premiery na AppGallery uruchomiono ekskluzywny pakiet powitalny dla graczy, oferujący do 40% zniżki na zakupy w grze. Bonus ten jest dostępny dla posiadaczy wszystkich urządzeń z Androidem, a skorzystać z niego można postępując zgodnie z prostymi instrukcjami na stronie promocji.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Zaledwie w zeszłym miesiącu AppGallery został uznany za najlepszy alternatywny sklep z aplikacjami roku. Nie spoczywamy jednak na laurach i dążymy do dalszego rozwoju. Nie tylko dostarczamy graczom gry, w które chcą grać, ale także ulepszamy ich wrażenia dzięki świetnym ofertom na najbardziej poszukiwane tytuły, takie jak „Summoners War: Chronicles” – powiedział Jaime Gonzalo, VP Consumer Huawei Mobile Services Europe.

Summoners War: Chronicles, wciągająca gra MMORPG

MMORPG to rodzaj gry fabularnej, w której gracze wcielają się wybrane postacie, kierując ich działaniami i tocząc rozgrywkę między sobą w wirtualnym świecie. „Summoners War: Chronicles” prezentuje imponującą gamę 400 różnych potworów, z których każdy posiada unikalne umiejętności. Gracze mogą tworzyć strategiczne sojusze z tymi stworzeniami i wyruszać na misje, zagłębiać się w mroczne lochy w poszukiwaniu cennych łupów i brać udział w najazdach. Angażując się w grę zespołową, użytkownicy mogą połączyć siły i wspólnie przeżyć przygodę. Ponadto gracze mogą sprawdzić swoje umiejętności w emocjonujących bitwach PvP, rywalizując z innymi o niesamowite nagrody. Gra „Summoners War: Chronicles” jest już dostępna na całym świecie i można ją pobrać za pośrednictwem strony AppGallery.

Cieszymy się, że możemy współpracować z Huawei i wprowadzić „Summoners War: Chronicles” do AppGallery. Wsparcie i doświadczenie zapewnione przez Huawei w całym procesie rozwoju były wyjątkowe. Jesteśmy przekonani, że użytkownicy będą czerpać ogromną przyjemność z grania w „Summoners War: Chronicles” na swoich urządzeniach – powiedział Sun Peng, Senior Manager w Com2us Corporation, która stworzyła grę.

Naszym Okiem: Huawei P60 pro – godny następca Huawei P30 Pro. Pamiętacie go jeszcze?

AppGallery najlepszy alternatywny sklep z aplikacjami roku

Obsługując ponad 580 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie, AppGallery oferuje szeroką gamę popularnych, globalnych i lokalnych gier. Dzięki swojej atrakcyjnej ofercie, wspieranej przez ekskluzywne rabaty i pakiety upominkowe, sklep cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród graczy z Androidem spoza Huawei. Integracyjny charakter platformy umożliwia tej grupie łatwy dostęp do AppGallery, a tym samym do wszystkich poszukiwanych aplikacji i gier. Aby skorzystać z bogatej oferty sklepu, wystarczy wykonać 3 proste kroki: pobrać i zainstalować AppGallery ze strony, pobrać i zainstalować HMS Core oraz ustawić HUAWEI ID w AppGallery.

AppGallery utrzymuje również stały kontakt ze społecznością graczy i pojawi się na targach Gamescom 2023 wraz z partnerami.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl