AXIS Audio Manager Center – usługa chmury hybrydowej do zarządzania systemami audio

AXIS Audio Manager Center to nowa, oparta na subskrypcji usługa, która pozwala użytkownikom konfigurować, utrzymywać i aktualizować system audio

Audio Manager Center

AXIS Audio Manager Center centralizuje kontrolę nad systemami audio obejmującymi nawet tysiące punktów. Lokalizacje są intuicyjnie zorganizowane i dostępne za pośrednictwem pojedynczego logowania, dzięki czemu można szybko i łatwo zaplanować, a także dystrybuować ogłoszenia, muzykę w tle, reklamy i inne elementy do wybranych stref.

Recenzja D-Link M32 – dostarczy szybki Internet do każdego zakątku domu

Dzięki centralizacji zarządzania, oprogramowanie to redukuje możliwe punkty awarii i koszty związane z kompetencjami audio na miejscu (np. użycia nielicencjonowanej muzyki). Elastyczne uprawnienia użytkownika umożliwiają przekazanie wybranego rodzaju i zakresu kontroli na poziomie regionu lub w konkretnym punkcie. Centralna kontrola odpowiedzialności w dziedzinie materiałów audio oraz bezpieczny zdalny dostęp do rozwiązywania ew. problemów pozwalają na realne oszczędności środków, ale także uwalniają czas lokalnych pracowników.

Elastyczne zarządzanie użytkownikami umożliwia centrali łatwe ustawianie
i rekonfigurowanie uprawnień dla osób lub grup w zależności od regionu lub roli. W rezultacie, każda organizacja może wybrać odpowiedni poziom lokalnej kontroli według swoich potrzeb. Równie ważne jest to, że zapewnia spokój ducha: rozwiązanie chmury hybrydowej zapewnia stabilną wydajność, a monitorowanie stanu całego systemu i bezpieczny dostęp zdalny umożliwiają skuteczne rozwiązywanie problemów.

Najważniejsze cechy:

  • Centralna kontrola tysięcy lokalizacji
  • Planowanie dla wielu lokalizacji
  • Monitorowanie kondycji systemu
  • Konfigurowalne uprawnienia użytkowników
  • Wbudowany bezpieczny dostęp zdalny

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl