HONOR 90 i HONOR 90 Lite – premiera i ceny i prezenty w Polsce

HONOR 90 zaawansowany i wszechstronny aparat oraz ekran stworzony z troską o użytkowników i HONOR 90 Lite – stylowe i wszechstronne urządzenie będą dostępne w do kupienia w Polsce w atrakcyjnych ofertach

Globalna marka technologiczna HONOR ogłosiła, że jej najnowsze smartfony, HONOR 90 i HONOR 90 Lite, trafią jutro do sprzedaży w Polsce. HONOR 90 będzie dostępny w cenie 2649 zł, wraz z tabletem HONOR Pad X8 w prezencie*. Z kolei przy zakupie HONOR 90 Lite w cenie 1399 zł kupujący otrzymają w prezencie opaskę HONOR Band 7**.Smartfony będą dostępne w sieci Orange w dwóch kolorach – czarnym i zielonym.

HONOR 90

HONOR 90 wyposażony jest w całkowicie nowy system fotograficzny, który będzie idealnym wyborem dla początkujących twórców treści. ożony jest z trzech modułów: aparatu głównego 200 MP z matrycą 1/1,4 cala, aparatu ultraszerokokątnego i makro 12 MP z polem widzenia 112° oraz aparatu z pomiarem głębi 2 MP. HONOR 90 wykorzystuje sztuczną inteligencję (AI) do usuwania szumów z wideo i rekomendacji trybów wideo, oraz funkcję AI Vlog Assistant, który został zaprojektowany, aby ułatwić pracęvlogerom. HONOR 90 został wyposażony w 6,7-calowy wyświetlacz z poczwórną krzywizną – Quad-Curved FloatingDisplay, który obsługuje wysoką rozdzielczość 2664×1200 pikseli z częstotliwością odświeżania ekranu do 120 Hz.

HONOR 90 jest wyposażony w pojemną baterię 5000 mAh , która umożliwia całodniowe użytkowanie. Na jednym ładowaniu smartfon potrafi zaoferować do 19,5 godziny nieprzerwanego oglądania materiału wideo. Gdy poziom naładowania baterii jest niski, użytkownicy mogą przywrócić go do 45% za pomocą 66 watowej ładowarki HONOR SuperCharge w zaledwie 15 minut. Szybki i energooszczędny HONOR 90 napędzany jest procesorem Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 Accelerated Edition, który w porównaniu do swojego poprzednika zapewnia o 20% wydajniejszą grafikę i o 30% lepszą wydajność sztucznej inteligencji.

HONOR 90, został wyposażony w wiodące w branży funkcje zapewniające komfort dla oczu. Jest to pierwszy smartfon na rynku, który uzyskał certyfikat TÜV Rheinland Flicker Free, potwierdzający brak migotania w trakcie ściemnianiu ekranu, Wyświetlacz obsługuje najwyższą w branży częstotliwość modulacji PWM – 3840 Hz, skutecznie zmniejszając obciążenie oczu użytkowników przy niskich ustawieniach jasności. Aby zminimalizować zmęczenie wzroku, wyświetlacz wyposażono również w symulującą naturalne oświetlenie funkcję dynamicznego zmniejszania jasności (Dynamic Dimming) oraz technologię HONOR Circadian Night Display, która filtruje niebieskie światło, wspomagając naturalne wydzielanie się melatoniny w celu poprawy jakości snu użytkownika.

HONOR 90 Lite stylowe i wszechstronne urządzenie

HONOR 90 Lite oferuje aparat główny o rozdzielczości 100 MP z przysłoną f/1.9, kamerę szerokokątną o głębokości 5 MP oraz kamerę makro 2 MP do robienia majestatycznych zdjęć krajobrazów i kameralnych zbliżeń. W ręce entuzjastów selfie oddano przedni aparat o rozdzielczości 16 MP, który umożliwia tworzenie urzekających autoportretów.

Ponadto 6,7-calowy bez ramkowy wyświetlacz HONOR 90 Lite oferuje adaptacyjną częstotliwość odświeżania do 90 Hz, zapewniając użytkownikom płynne wrażenia wizualne.

Test Honor Magic5 Pro – powrót do Polski z przytupem

Wyświetlacz posiada również certyfikat TÜV Rheinland LowBlue Light i podobnie jak HONOR 90, oferuje szereg rozwiązań z mających na celu ochronę wzroku, w tym Dynamic Dimming i Circadian Night Display. HONOR 90 Lite jest napędzany przez procesor MediaTek Dimensity 6020 5G i zasilany baterią o pojemności 4500mAh. 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl