AB S.A. wzbogaciła swoją ofertę o ciekawe smartfony TECNO

AB S.A. – wiodący dystrybutor urządzeń elektronicznych i rozwiązań IT w Polsce i Europie Środkowej – nawiązała współpracę z marką TECNO (Transsion Holdings) i tym samym wzbogaciła swoją ofertę o ciekawe smartfony. W efekcie azjatycki producent urządzeń mobilnych właśnie rozpoczął swoją działalność w Polsce.
TECNO
TECNO to marka chińskiej firmy Transsion Holdings, która powstała w 2006 roku. Producent oferuje urządzenia w 70 krajach, na 5 kontynentach świata. Dotychczas były to głównie kraje Azji, Ameryki Łacińskiej czy Afryki. Polska jest jednym z pierwszych krajów w tej części globu, w którym TECNO będzie oferować swoje wyjątkowe urządzenia.
– Wierzę, że TECNO dzięki współpracy ze Spółką AB, za którą stoi ponad 30 lat doświadczeń, najwyższa jakość usług i dostęp do największej bazy odbiorców we wszystkich możliwych kanałach sprzedaży, spełni swoje założenia i będzie mogła mocno rozwinąć się w tej części świata – tłumaczy Zbigniew Mądry, COO i Wiceprezes Grupy AB.
Za wyborem rozwiązań marki TECNO przemawiają wysoka jakość, przystępna cena i atrakcyjny design, czyli ważne czynniki zakupowe z punktu widzenia polskiego konsumenta. Warto dodać, że w Polsce debiutują smartfony, lecz marka ma bardzo zróżnicowaną ofertę, w różnych przedziałach cenowych. TECNO jest producentem laptopów, słuchawek, zegarków oraz urządzeń smart home, działających w oparciu o własny ekosystem.
Polska jest jednym z pierwszych krajów w tej części świata, w którym TECNO będzie oferować swoje wyjątkowe urządzenia. Wierzymy, że to doskonały krok w kierunku intensywnego rozwoju marki również w tej części globu, więc ze strategicznego punktu widzenia jest to dla nas jeden z najważniejszych rynków – zaznacza Paul Pan, TECNO Central-Eastern Europe General Manager.
Firmy nie wykluczają w przyszłości rozszerzenia oferty o inne linie produktowe.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl