Creative Zen Air DOT – mobilność i wydajność w małym urządzeniu i cały dzień odtwarzania

Creative Zen Air DOT – kompaktowe, lekkie słuchawki z redukcją szumów otoczenia ENC. Najważniejszą cechą nowego zestawu jest jego cena, która jest wyjątkowo niska w porównaniu do jakości jaką nam oferują słuchawki.

Creative Zen Air DOT
Creative Zen Air DOT

Firma Creative Technology wprowadza do sprzedaży nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Creative Zen Air DOT. Charakterystyczną cechą wspomnianego zestawu słuchawkowego jest sama konstrukcja, która jest wyjątkowo kompaktowa i  mieszcząca w słuchawkach 13 milimetrowe trójdrożne przetworniki neodymowe. Najnowsza odsłona słuchawek z linii ZEN posiada przydatną funkcję ENC, która ma za zadanie eliminację szumów środowiskowych, by wspomóc jakość połączeń.. Jednakże najważniejszą cechą omawianego zestawu jest jego cena, która jest wyjątkowo niska w porównaniu do jakości jaką nam oferują słuchawki.

Creative Zen Air DOT

Mobilność i wydajność w małym urządzeniu i cały dzień odtwarzania

Creative Zen Air DOT jest wyposażony w specjalnie dostrojone 13-milimetrowe przetworniki neodymowe, które zapewniają mocny, szczegółowy dźwięk z ciepłym, głębokim basem, wyraźną średnicą i czystymi wysokimi tonami, dzięki czemu użytkownicy będą cieszyć się doskonałą jakością dźwięku przy każdej okazji.

Wraz z technologią Bluetooth 5.3 i czasem pracy baterii do 24 godzin (7 godzin na jednym ładowaniu), użytkownicy mogą cieszyć się nieprzerwanym dźwiękiem przez cały dzień, co czyni je idealnym towarzyszem codziennych dojazdów do pracy, treningów lub podróży. Zestaw słuchawkowy obsługuje łączność wielopunktową Multipoint. Ponadto stopień ochrony IPX4 zapewnia wodoodporność słuchawkom, dzięki czemu nadają się do intensywnych treningów i zajęć na świeżym powietrzu.

Creative Zen Air DOT

Ten najnowszy model, wyposażono w dwa mikrofony typu MEMS z technologią redukcji szumów środowiskowych (ENC). Zintegrowane mikrofony analizują i odfiltrowują niepożądane szumy tła, zapewniając krystalicznie czysty głos i lepszą jakość rozmów niezależnie od otoczenia.

Test Creative Zen Hybrid – wygoda i komfort, by wszystko słyszeć dookoła nas

Creative Zen Air DOT współpracuje z popularnymi asystentami głosowymi innych firm, takimi jak Siri i Google Assistant, oferując sterowanie bez użycia rąk i dodatkową wygodę użytkowania. Sterowanie dotykowe na słuchawkach jest wyjątkowo intuicyjne. Za pomocą kilku dotknięć można sterować i zarządzać głośnością, odtwarzaniem muzyki i aktywować asystenta głosowego Siri lub Google Assistant.

Creative Zen Air DOT

Ceny i dostępność

Creative Zen Air DOT kosztują 129 zł  i są dostępne na Creative.com

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: creative.com/ZenAirDOT

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl