Reklamy

Test myPhone Pocket PRO – robi wrażenie… kusi ceną

I tak dobrnęliśmy do miejsca, które ” tygryski lubią najbardziej”, czyli porozmawiajmy o module, a właściwie dwóch aparatach głównych zastosowanych w Pocket PRO.

 

„Model powinien zadowolić wszystkich fanów mobilnej fotografii i aktywności na portalach takich jak Instagram”, zapewnia mPtech. A jak to wygląda w praktyce? Będąc całkowicie szczerym, każdy foto-smartfonowiec na pewno znajdzie tu coś dla siebie i jeszcze bardziej dopracuje wykonane ujęcia. Zresztą oceńcie sami – poniżej nasza foto-relacja z wycieczki do Pragi. Oczywiście musimy wziąć poprawkę na cenę tego smartfona.  Producent zamontował tu układ fotograficzny na który składa obiektyw firmy Samsung 13 MP interpolowany do 16 MP + 0,3MP. Z przodu zaś znajdziemy aparat do selfie 5 MP (interpolowany do 8 MP). Aparat posiada tryb HDR, który pozwala uzyskać zdjęcie o lepszej ostrości.

Aplikacja do obsługi aparatu daje także możliwość zrobienia zdjęcia panoramicznego i tzw. tryb Night-Shot, przydatny w warunkach słabego oświetlenia. Tryb profesjonalny (Ręczny) – pozwala dostosować ustawienia do warunków fotografowania i efektów, jakie sami chcemy uzyskać. Dostępne są ustawienia stopnia czułości aparatu na światło. Funkcja Beauty Cam – podkreśli urodę fotografowanej osoby, by otrzymać najpiękniejsze zdjęcie. Efekt Bokeh  – podkreśla cechy fotografowanego elementu. Proste suwaki pomagają ustawić ostrość kadru.

Przykładowe zdjęcia wykonane telefonem:

Kamera wideo pozwala na nagrywanie filmów. Aby nie przynudzać suchym opisem, pozwolę sobie zaprezentować przykładowe wideo wykonane telefonem w jakości Full HD, kręcone z prędkością 30 klatek na sekundę.


Akumulator zastosowany w Pocket PRO ma pojemność 2700 mAh. Przy dość intensywnym użytkowaniu, przy aktywnym Wi-Fi po koniec dnia jeszcze mieliśmy ok. 25-30% zapasu energii. W trybie bardzo umiarkowanym, taka pojemność pozwala na działanie smartfona nawet do 3 dni.

Dodam, że smartfon wyposażony jest w inteligentny system zarządzania energią, który pozwala na wydłużenie pracy urządzenia. Na czuwaniu zużycie baterii jest bardzo małe. Telefon w 24-godzinnym teście czuwania pochłonął 5-8% energii.  Przeprowadzony test realnej pracy, przeprowadzony programem PC Mark pokazał 6 godzin i 6 minut.

Reklamy

Pages: 1 2 3 4 5


Categories: Artykuły, Technologia, telefon, Telefony, Testy

Tags: , ,

7 replies

  1. W tej cenie wymiata. Mam go i wiem o czym piszę

  2. A jak w tej firmie z gwarancją?

  3. hahaha nie sądziłem że mi się spodoba jakiś model myphone. Na Youtubie jak oglądałem jakieś recenzje to prezentował się całkiem fajnie

  4. Parametry są bardzo dobre, zwłaszcza jak na telefon z tej półki cenowej. Poza tym lubię wspieranie rodzimych marek 😀

  5. mam go! jestem pod ogromnym wrażeniem

  6. racja, fajnie się prezentuje

  7. Nawet, jak na tzw polskiego producenta i zaproponowanej ceny, wygląda i sprawuje się całkiem nieźle

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: