Test Huawei Band 4 – opaska sportowa pomoże zadbać o zdrowie

Podsumowanie.

Huawei Band 4 to rozwiązanie dla osób, które korzystają z zegarka nie tylko w sporcie, ale także jako akcesorium pomocnym w organizacji dnia. Może być wygodną alternatywą dla smartwatcha: wyświetla godzinę i datę, informuje nas o przychodzących notyfikacjach z aplikacji czy SMS, współpracuje ze smartfonem, monitoruje nasze aktywności fizyczne (kroki, kalorie, dystans) oraz podstawowe parametry takie jak tętno czy sen. Co więcej wszystkie aktywności są zbierane w aplikacji, w której możemy przejrzeć dokładnie historię naszych treningów czy aktywności, przeanalizować sen, porównać i ułożyć plany oraz wyznaczyć nasze cele. Co więcej Huawei Zdrowie również pomoże dopasować trening do naszych potrzeb i możliwości organizmu. Wręcz podpowie jak sprawić, aby ćwiczenia i późniejszy odpoczynek był bardziej efektywniejszy i zgodny z naszym organizmem. Jeśli dodamy do tego bardzo długi czas działania na baterii i cenę 199 to otrzymujemy produkt, któremu trudno się oprzeć.

Diana (Technosenior)

 


Pages: 1 2 3


Categories: Artykuły, Bez kategorii, Gadżety, Pasje, Polecane, Testy, Zdrowie, Zegarki i opaski

Tags: , , , , ,

6 replies

  1. Dzien dobry, nei mogę połaczyć opaski z telefonem, aplikacja wyszukuje opaske i mówi ze mam potwierdzic parowanie na urządzeniu ale na nim nic sie nei wyswietle

    • Spróbuj zresetować opaskę oraz wyłączyć i ponownie włączyć telefon i BT. Jeśli telefon dalej nie będzie widział opaski to znaczy że opaska albo ma uszkodzony moduł bluetooth albo jest wybrana złą opaska. Bo z automatu powinien telefon znaleźć wybrana opaskę.. Pod warunkiem że została w opcji telefonu wybrna odpowiednia pozycja czyli model opaski.. A do wyboru jest trochę.. Więc mozliwe że trzeba po prostu wybrac odpowiedni model smartbanda. Daj znać czy się udało.

  2. Wyłączyłem opaskę do ładowania i teraz nie mogę jej włączyć. Co zrobić?

Trackbacks

  1. Huawei Band 4 - TECHNOSenior
  2. Huawei - inteligentne opaski sportowe teraz w nowych, atrakcyjnych cenach - TECHNOSenior

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: