„Mobilna Bitwa” – Wyzwanie z konkursem

To już dzisiaj! Właśnie ruszamy z nowym wyzwaniem fotograficznym, wraz z serwisem Mobile Fotografie, o nazwie #MobilnaBitwa.

Startujmy zatem:

#MobilnaBitwa_poziomy

Cześć. Jestem Diana i kocham wykonywać zdjęcia ciekawych miejsc, które odwiedzam. A bywam w wielu pięknych zakątkach Polski i nie tylko. Od kilku lat moim towarzyszem podróży jest tylko telefon. Najczęściej ten, który aktualnie testuję, ale nie tylko 🙂 Nie od dziś wiadomo, że najlepszy aparat, to ten, który zawsze mamy przy sobie, a telefon mamy praktycznie zawsze.  Tym bardziej, że smartfony z każdą nową odsłoną zyskują coraz to lepsze aparaty.

Nie przejmuj się jednak jeżeli nie posiadasz modelu z najwyższej półki, bo nie od dziś wiadomo, że to nie aparat czy telefon wykonuje zdjęcie, a człowiek, który za nim stoi. Dlatego niezależenie od tego czy posiadasz smartfon za kilkaset czy za kilka tysięcy zł, to wyzwanie jest również dla Ciebie. Razem z Tymkiem z https://mobilefoto.pl/ chcemy zmobilizować Cię do innego spojrzenia na świat i Twoją okolicę – spojrzenia obiektywem z Twojego telefonu.  A więc chwyć smartfon w rękę, idź na spacer, rób zdjęcia i pokaż nam swoją okolicę.

Nie pstrykaj jednak zdjęć bez rozmysłu. Podejdź do tego wyzwania poważnie i przemyśl dokładnie każdy temat zdjęć. A jest ich aż 15. Nie martw się. Nie musisz wykonywać wszystkich zadań. Wybierz te tematy, które są Ci najbliższe i podziel się efektami – o ile masz na to ochotę i chcesz, aby inni zobaczyli również Twoje dzieło. A oto tematy:

#MobilnaBitwa

Co będziesz z tego mieć?

 • Przede wszystkim satysfakcję
 • Nowe doświadczenie
 • Rozwiniesz swoje umiejętności fotograficzne
 • Spojrzysz na fotografię inaczej, dokładniej
 • Rozbudujesz swoje portfolio
 • Lepiej poznasz swój smartfon, a może odkryjesz funkcje, które wcześniej nie znałeś / znałaś ?
 • Zrobisz coś dla siebie
 • Możesz wygrać ciekawe upominki w konkursie

Sprawy techniczne:

 • 15 zadań – nie musisz wykonywać wszystkich zadań, może to być tylko 1. Pamiętaj jednak, że im więcej wykonanych zdjęć, tym bardziej rozwiniesz swoje umiejętności i będziesz mieć z tego więcej satysfakcji
 • Publikacja zdjęć – zdjęcia możesz publikować na swoich socjal mediach (Instagram, Twitter, FB lub na swojej stronie), ale pamiętaj o tym, aby wrzucić link do zdjęcia pod postem konkursowym na FB TechnoSenior lub Mobilne Fotografie. Wrzucając zdjęcie na Instagrama dodaj tag #mobilnabitwa oraz oznacz na zdjęciu konta @technosenior2018 oraz @mobilnefotografie . Pamiętaj: Zdjęcie musi być publiczne, abyśmy mogli je zobaczyć. Ponadto powinno posiadać informację o tym, którego tematu dotyczy i z jakiego telefonu zostało wykonane.
 • Czas trwania – wyzwanie trwa od 17.01.2020r. o 20:00 do 16.02.2020r. do godziny 24:00. W tym okresie wystawiaj swoje zdjęcia na portale społecznościowe.
 • Podsumowanie – Po zakończeniu wyzwania pojawią się 3 podsumowania. Tymek z https://mobilefoto.pl/ wykona swoje podsumowanie, ja swoje, a trzecie będzie naszym wspólnym. To w nim pojawią się wybrane zdjęcia z wszystkich zgłoszonych prac. Zdjęcia będą oceniane pod kątem każdego zadania, a najlepsze pojawią się w galerii na obu serwisach. Jeżeli chcesz, aby Twoje zdjęcie nie umknęło mi uwadze, to możesz dodatkowo podesłać je na adres: konkurs@technosenior.pl

#MobilnaBitwa_nagrody

Ale to nie wszystko 🙂  Dla 4 najlepszych prac (1 osoba może wygrać tylko 1 nagrodę) przewidzieliśmy drobne upominki. Są to:

Pełny regulamin konkursu znajdziesz poda adresem: https://techno-senior.com/regulamin-konkursu/

Mi Note 10
Mi Note 10

Do dzieła!

Nie odkładaj zadań na później. Systematyczna praca sprawi, że w ciągu najbliższego miesiąca bez problemu powinno udać Ci się zrobić większość z tematów. A może będą to wszystkie?

Ja i Tymek również przyłączymy się do wyzwania i będziemy robić zdjęcia razem z Tobą, a przy okazji przetestujemy najnowszy model telefonu od Xiaomi. Tak mowa o Mi Note 10. 🙂

To jak dołączysz do wyzwania?

Diana (TechnoSenior)

Diana Kisiała

Zarażam pasją do szycia i nowych technologii.

2 komentarze do “„Mobilna Bitwa” – Wyzwanie z konkursem

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: