Recenzja Creative SXFI Gamer – zmienia oblicze gry

I tak dotarliśmy do miejsca, które ” tygryski lubią najbardziej”. Wysokiej jakości, wysokowydajne przetworniki wraz z technologią Super X-Fi zapewniają idealne połączenie efektów kinowych i najdrobniejszych szczegółów akustycznych. Technologia Super X-Fi odwzorowuje wrażenia słuchowe płynące z wysokiej klasy zestawu wielogłośnikowego i powtarza te same rozległe doświadczenia w słuchawkach z identyczną głębią, szczegółowością, realizmem i czystością dźwięku. Gdy pierwszy raz założyłem słuchawki i sprawdziłem na „moich próbkach”, na których testuję zazwyczaj sprzęt audio, po prostu doznałem szoku. Zanurzając się w najdrobniejszych szczegółach akustycznych, Wirtualizacja dźwięku dla systemów 5.1 i 7.1 jest wspomagana przez technologię Super X-FI.

Technologia Super X-Fi odtwarza dźwięk holograficzny 7.1 tak, jakby był rzeczywisty. „To nie jest wirtualny dźwięk przestrzenny, to już coś więcej”. Teraz tę adrenalinę rzeczywistej rozgrywki może poczuć niemalże każdy, kto tylko założy opisywane słuchawki. Na własnym ciele można odczuwać moc każdego wybuchu na polu bitwy, słyszeć zbliżającego się wroga, zanim go zdoła zobaczyć na ekranie. Jednak w przeciwieństwie do warunków w kinie technologia Super X-Fi sprawia, że cały czas pozostajemy w obszarze najlepszego odsłuchu.

Procesor odpowiedzialny za Super X-FI został tak zaprojektowany by odwrócić klaustrofobiczny efekt sygnału audio w słuchawkach i przetworzyć dźwięk tak, aby brzmiał naturalnie jak w świecie rzeczywistym. Dźwięk holograficzny sprawia, że filmy brzmią naturalnie, więc możemy słuchać przez wiele godzin i się nie zmęczyć.

Znane powiedzenie, że najlepszą obroną jest atak jest całkiem trafne, gdy zastosujemy je w gamingu. Jednak by je zastosować, musimy wyprzedzać naszego przeciwnika zanim on zda sobie sprawę z naszej obecności. I tutaj też mamy przewagę używając naszego zestawu SXFI Gamer. Tryb BATTLE Mode to całkiem nowy tryb dźwięku Super X-Fi, który oferuje najlepsze odwzorowanie i kierunkowość dźwięku, jakie można uzyskać za pomocą słuchawek. Pozwala usłyszeć z oszałamiającą precyzją każdy najdrobniejszy dźwięk. Co pozwoli nam dokładnie zlokalizować potencjalnego wroga oraz odległość od niego.

%d bloggers like this: