Recenzja Creative SXFI Gamer – zmienia oblicze gry

Podsumowanie

Słuchawki do sprzęt, który nie starzeje się w taki sposób, jak smartfony czy tablety – jeśli dziś zdecydujecie się na dobry model, za kilka lat będzie on sprawdzał się nadal idealnie i nie będziecie odczuwać potrzeby jego wymiany. Z tego powodu warto zdecydować się na słuchawki jak najwyższej jakości, które będą zarówno wygodne, jak i dopasowane do waszych potrzeb, pod względem dźwięku.

Recenzowany zestaw zawiera ważne ulepszenia, w tym zachowanie dużej liczby szczegółów w konfiguracji dźwięku przestrzennego. Mamy tutaj też wyższą dokładność w szerokim zakresie, bardziej naturalnych wrażeń dźwiękowych.  Z lepszym postrzeganiem odległości i pozycji, w słuchawkach niż było to możliwe wcześniej u konkurencji. Ponadto firma Creative wyposażyła je w specjalny profil dźwiękowy do gier przeznaczony do strzelanek FPS.

Recenzowany zestaw SXFI GAMER, to marzenie każdego gracza i nie mam w tym względzie żadnej wątpliwości. Super X-FI jest dostępna dla platform PC/MAC, Sony PlayStation 4 i Nintendo Switch.  Testowane słuchawki to sprzęt, który w pełni pozwala cieszyć się z ich możliwości

Jeśli szukacie słuchawek dla szerokiego spektrum wykorzystania to SXFI GAMER będą dla was dobrym wyborem. Zestaw ten niezaprzeczalnie będzie nam długo służył zarówno do gier oglądania filmów, pracy zdalnej czy też w biurze.

Słuchawki Creative SXFI GAMER kosztują 589zł. Kupicie je w oficjalnym sklepie Creative: sferis.pl/creative-sxfi-gamer

Wasz TECHNOSenior

%d bloggers like this: