Recenzja urządzeń smart home z serii Tapo

Podsumowanie

Czy lubicie proste rozwiązania? Martwicie się, że instalacja i obsługa takiego sprzętu będzie skomplikowana i będzie trzeba skorzystać z pomocy specjalisty? Nic bardziej mylnego. Wszystkie urządzenia od TP-Link wyróżnia niezwykle prosta instalacja i zarządzanie. Wystarczy pobrać darmową aplikację – TP-Link Tapo, by mieć wszystko pod kontrolą. Do komunikacji z urządzeniami z serii Tapo nie jest wymagany żaden dodatkowy kontroler czy sterownik, urządzenia komunikują się wykorzystując domową sieć WiFi.

smart home Tapo
Tapo P110, Tapo L520E, Tapo L900-5

Recenzowany zestaw jest on przeznaczony dla każdego, dlatego obsługa jest bardzo prosta. Wystarczy podłączyć urządzenie, połączyć je przez aplikację z telefonem przez sieć i możecie od razu zacząć z niego korzystać. Nie wymaga to żadnych skomplikowanych czynności, dlatego nawet starsza osoba, która nie jest w pełni zaznajomiona z technologią, powinna sobie poradzić z tym zadaniem. Dla bardziej zaawansowanych ważna może być informacja, że wszystkimi zaprezentowanymi urządzeniami można również sterować głosowo – wystarczy zintegrować je z Amazon Alexa czy Asystentem Google.

Słysząc hasło “smart home” myślicie o tysiącach złotych wydanych na nowoczesne sprzęty? Jest to błąd, wystarczy sprawdzić faktyczne ceny takich rozwiązań., Gniazdko kosztuje ok.70 zł, za żarówkę zapłacić trzeba ok. 45 zł, natomiast listwa to wydatek ok. 90 zł. Urządzenia zostały objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.

Więcej informacji na temat  gniazdka Tapo P110, żarówki Tapo L520E oraz listwy Tapo L900-5 dostępnych jest na stronie internetowej.

Wasz TECHNOSenior

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: