Klawiatura Logitech G PRO X TKL LIGHTSPEED oraz mysz Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 dla elity esportowców

Nowa klawiatura Logitech G PRO X TKL LIGHTSPEED oraz mysz Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 zapewniają wydajność, precyzję i design nowej generacji dla światowej elity esportowców.

Logitech G PRO X TKL LIGHTSPEED oraz mysz Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2
Logitech G PRO X TKL LIGHTSPEED oraz mysz Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2

Logitech G, marka firmy Logitech i innowator technologii i sprzętu do gier, zaprezentowała dziś dwa najnowsze produkty z nagradzanej linii PRO Series – klawiaturę do gier Logitech G PRO X TKL LIGHTSPEED Gaming Keyboard i mysz do gier Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 Gaming Mouse.

W ciągu ostatnich trzech lat Logitech G współpracował z setkami najbardziej utalentowanych profesjonalnych esportowców na świecie, aby stworzyć kolejną generację sprzętu z serii PRO. Te nowe produkty, w połączeniu z wprowadzonym na rynek w tym roku zestawem słuchawkowym Logitech G PRO X 2 LIGHTSPEED Gaming Headset, uzupełniają linię PRO Series, oferując najwyższy poziom wydajności w swoich kategoriach.

„Nowe portfolio PRO Series reprezentuje bezkompromisową kolekcję produktów, zaprojektowaną z myślą o maksymalnej wydajności dla elitarnych profesjonalistów esportowych i graczy kompetytywnych” – powiedział Brent Barry, Head of Esports and PRO Series w Logitech G.

Test Logitech MX Anywhere 3S – jest mała, cicha i trafiła do mnie na testy

„Te produkty są przykładem naszego zaangażowania w przesuwanie granic wydajności, szybkości i niezawodności, co jest możliwe tylko dzięki naszemu wieloletniemu procesowi projektowania we współpracy z profesjonalnymi esportowcami. Nasi elitarni partnerzy pomagają projektować, rozwijać i testować nasze produkty, zapewniając, że zapewniają one najwyższy poziom wydajności, jakości i najnowocześniejszych innowacji”.

„Mysz i klawiatura są najważniejszą częścią gamingowegu setupu. Jeśli moja mysz nie jest przedłużeniem mojej ręki, nie będę dobrze grał. SUPERLIGHT 2 jest tak lekka, że nie muszę o niej myśleć. Jest jak pierwsza SUPERLIGHT, ale lepsza. A dzięki kompaktowej konstrukcji i zaufanej technologii bezprzewodowym Lightspeed, PRO X TKL jest idealna dla osób, które cenią sobie przejrzystą konfigurację. Obie są niezbędne, jeśli Twoim celem jest wygrywanie!” – powiedział Oleksandr „s1mple” Kostyliev, gracz Counter-Strike dla NAVI.

Mysz do gier Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 łączy w sobie precyzję, wydajność i niezawodność, dzięki czemu jest niezastąpiona w rywalizacji na najwyższym poziomie.

Najnowocześniejsze technologie i funkcje obejmują przełączniki hybrydowe LIGHTFORCE, nową hybrydową technologię przełączników optyczno-mechanicznych, która łączy rewolucyjną wydajność czujników optycznych pod względem szybkości i niezawodności, zapewniając jednocześnie wyraźną reakcję i mechaniczne wyczucie, które uwielbiają profesjonaliści.

Nowa mysz zawiera również zupełnie nowy sensor HERO 2 ze śledzeniem ruchu z prędkością ponad 500 cali na sekundę i czułością do 32 000 DPI. Unikalna konstrukcja z dwoma matrycami zwiększa zasięg roboczy i utrzymuje wydajność śledzenia, nawet podczas podnoszenia lub przechylania myszy.

W oparciu o opinie profesjonalnych graczy, nowy PRO X SUPERLIGHT zachowuje wielokrotnie nagradzany kształt i geometrię oryginalnego PRO SUPERLIGHT, a także wagę zaledwie 60 gramów.

Recenzja Logitech MK470 i Logitech H390 – ma swój wyjątkowy styl

Dodatkowe funkcje obejmują: Technologia klasy PRO, USB-C, 95-godzinna żywotność baterii, kompatybilność z POWERPLAY, większy rozmiar matrycy i najlepsza w swojej klasie maksymalna częstotliwość odświeżania 25 kiloherców. Stopki myszy z PTFE bez dodatków zapewniają gładki poślizg i płynną reakcję w każdej grze.

Podobnie jak mysz do gier PRO X SUPERLIGHT 2, nowa bezprzewodowa klawiatura do gier Logitech G PRO X TKL również została zaprojektowana z myślą o profesjonalistach, aby zapewnić najwyższy poziom rozgrywki. Jej pozbawiona klawiszy numerycznych obudowa mieści podświetlenie RGB z LIGHTSYNC, dedykowane przyciski sterowania multimediami i rolkę głośności, a także zaufaną wydajność i niezawodność technologii bezprzewodowej LIGHTSPEED firmy Logitech G.  Gracze mogą również połączyć klawiaturę przez Bluetooth® lub za pomocą dołączonego kabla USB-C na USB-A.

Logitech G PRO X TKL LIGHTSPEED oraz mysz Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2
Logitech G PRO X TKL LIGHTSPEED oraz mysz Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2

Klawiatura PRO X TKL jest wyposażona w nakładki na klawisze wykonane z tworzywa PBT z podwójnymi wypustkami, które zwiększają atrakcyjność dzięki podświetleniu LIGHTSYNC RGB. Standardowy układ pozwala na kompatybilność z klawiszami innych producentów, a dodatkowe klawisze multimedialne zapewniają łatwą kontrolę, o co prosiło wielu profesjonalnych graczy. Ponadto, brak klawiszy numerycznych oznacza więcej miejsca na ruch myszy, co jest ważną zaletą dla profesjonalnych graczy.

Gracze mogą zabrać swoją klawiaturę w podróż dzięki dołączonemu etui do przenoszenia i wybrać między przełącznikami dotykowymi (GX Brown), przełącznikami liniowymi (GX Red) lub przełącznikami Clicky (GX Blue).

Logitech G PRO X TKL LIGHTSPEED oraz mysz Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2
Logitech G PRO X TKL LIGHTSPEED oraz mysz Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2

Dla profesjonalistów najmniejsza zmiana ustawień może stanowić różnicę między zwycięstwem a drugim miejscem. W nowych produktach z serii PRO, DPI, czułość, szybkość raportowania, powierzchnia, ustawienia gry i inne są ze sobą powiązane. A dzięki aktualizacjom G HUB i oprogramowaniu do zarządzania pamięcią wbudowaną (OMM) gracze mają teraz jeszcze większą kontrolę i możliwości konfiguracji:

  • Nowy interfejs użytkownika czułości w G HUB i OMM do konfigurowania DPI z pełnymi ustawieniami wstępnymi, oddzielnymi kontrolkami osi X / Y i nie tylko.
  • Czujnik HERO 2, który może kopiować ustawienia z jednej myszy do drugiej, aby zapewnić dokładne DPI ze starej myszy.
  • Programowalne klawisze F jako klawisze G na klawiaturze PRO X 2 umożliwiają sterowanie całym pulpitem. Zmieniaj wstępne ustawienia DPI myszy, wykonuj makra, łącz zaklęcia i zdolności, a nawet kontroluj swój stream za pomocą potężnych wtyczek, w tym tych od Streamlabs.

Zaprojektowane z myślą o przyszłości

Oprócz tworzenia sprzętu o najwyższej wydajności na świecie, Logitech jest również zaangażowany w tworzenie bardziej pozytywnego dla klimatu świata poprzez aktywne zmniejszanie naszego wpływu na emisję dwutlenku węgla. Dzięki ulepszonemu designowi korzystanie z tych nowych produktów do gier jest wyborem, z którym gracze mogą czuć się dobrze. Seria PRO zawiera certyfikowany plastik pochodzący z recyklingu poużytkowego, aby dać drugie życie zużytemu plastikowi ze starej elektroniki użytkowej.

Opakowania papierowe pochodzą z lasów z certyfikatem FSC™ i innych kontrolowanych źródeł. Wybierając ten produkt, gracze wspierają odpowiedzialne zarządzanie światowymi lasami.

Logitech G PRO X TKL LIGHTSPEED oraz mysz Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2
Logitech G PRO X TKL LIGHTSPEED oraz mysz Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2

Wszystkie produkty Logitech G są certyfikowane jako neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla i w miarę możliwości wykorzystują energię odnawialną podczas produkcji. Gdy gracze kupują produkt Logitech G, ślad węglowy tego produktu został zredukowany do zera poprzez wspieranie leśnictwa, odnawialnych źródeł energii i społeczności mających wpływ na klimat.

Cena i dostępność

Klawiatura do gier Logitech G PRO X TKL LIGHTSPEED oraz mysz do gier Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 i bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier PRO X 2 LIGHTSPEED są dostępne w kolorach różowym, czarnym i białym.

Klawiatura do gier PRO X TKL (sugerowana cena detaliczna: 999 PLN), mysz do gier PRO X SUPERLIGHT 2 (sugerowana cena detaliczna: 799 PLN) i zestaw słuchawkowy do gier PRO X 2 (sugerowana cena detaliczna: 1199 PLN) są już dostępne na stronie LogitechG.com oraz w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i na wybranych rynkach na całym świecie.

Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2
Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2

Logi PLAY Days

 

Ogłoszenie nowego sprzętu z serii PRO pojawia się tuż przed #LOGIPLAYDAYS, które odbędą się w dniach 13-19 września 2023 roku. W całej Europie Logi PLAY Days będzie celebrować innowacje w technologii gier, oferując ekskluzywne oferty promocyjne (do 40% zniżki) na niektóre z naszych najlepiej sprzedających się produktów. W Logitech G wierzymy, że życie jest przyjemniejsze, gdy grasz, a Logi PLAY Days będzie obejmować szeroką gamę sprzętu do gier, od zestawów słuchawkowych i myszy po nowy handheld G CLOUD i kierownicę wyścigową G923 SIM.

Kraje w całej Europie wezmą udział w Dniach Logi PLAY za pośrednictwem wybranych sprzedawców detalicznych. We Francji Dni Logi PLAY odbędą się we współpracy z Amazon.fr, Boulanger, FNAC/Darty i LDLC.

Seria PRO

 Logitech G PRO Series to wielokrotnie nagradzana linia profesjonalnych zestawów słuchawkowych, myszy i klawiatur zaprojektowanych zgodnie z dokładnymi specyfikacjami najlepszych esportowców na świecie. Zaprojektowane w ramach rygorystycznego programu Design by Collaboration, produkty z serii PRO zawierają starannie dobrane funkcje i innowacje, aby osiągnąć absolutny szczyt wydajności, zapewniając jednocześnie całodzienny komfort, którego wymagają profesjonalni gracze.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl