Kärcher FC 2-4 i FC 4-4 – bezproblemowe czyszczenie podłóg

Bezproblemowe czyszczenie podłóg: nowe mopy elektryczne od Kärcher. Dwa nowe, akumulatorowo zasilanie mopy elektryczne FC 2-4 oraz FC 4-4 pozwalają na usuwanie zarówno suchego jak i wilgotnego brudu, oraz na mycie podłogi.

Kärcher FC 2-4 i FC 4-4

Zadaniem dobrego urządzenia do sprzątania jest ułatwienie i przyspieszenie tej czynności, zapewnienie długotrwałej czystości oraz efektywna praca w różnych warunkach. Aby uzyskać pożądany efekt, należy dobrać odpowiedni sprzęt, który sprosta naszym wymaganiom w różnych warunkach i zapewni długotrwałą czystość. Z nowymi mopami elektrycznymi od Kärcher czyszczenie staje się łatwe i jeszcze bardziej efektywne!

Recenzja Karcher RCV 5 – robot sprzątający z funkcją mopowania

Każdego dnia na podłodze gromadzi się wiele zanieczyszczeń – od okruchów z kuchni, przez pył i piasek przyniesione z zewnątrz, aż po sierść naszych pupili, którą można znaleźć w każdym kącie mieszkania. Co więcej, różne rodzaje posadzek, takie jak drewno, panele czy kafelki, wymagają odmiennych metod czyszczenia. Dwa nowe, akumulatorowo zasilanie mopy elektryczne FC 2-4 oraz FC 4-4 pozwalają na usuwanie zarówno suchego jak i wilgotnego brudu, oraz na mycie podłogi. Gdy akumulator się wyczerpie, możesz szybko zamienić go na nowy, dzięki czemu sprzątanie może trwać dłużej.

Urządzenie do zadań specjalnych

Mopy elektryczne modele FC 2-4 i FC 4-4 gwarantują dokładne czyszczenie nawet w trudno dostępnych miejscach. Automatyczne włączanie i wyłączanie pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie sprzątania po wyjęciu urządzenia FC 2-4 ze stacji dokującej. Pady obrotowe stale nawilżane są wodą ze zbiornika, zapewniając nieskazitelnie czystą podłogę. Dzięki oszczędnemu zużyciu wody, urządzenie umożliwia mycie i zbieranie zabrudzeń, nie tylko na twardych powierzchniach, takich jak gres czy PVC, ale także na drewnie, laminacie i parkiecie. Oba modele posiadają wbudowany filtr do usuwania sierści zwierząt.

Wydajność i wygoda użytkowania

Urządzenia wyposażono w dwa wymienne akumulatory o napięciu 4 V. Bateria w modelu FC 4-4 działa przez około 30 minut, co pozwala na oczyszczenie obszaru do 90 metrów kwadratowych. Możliwość dostosowania prędkości obrotu padów oraz ilości zużywanej wody pozwala na efektywne sprzątanie różnego rodzaju zabrudzeń i podłóg. Co więcej, sygnalizatory informują o stanie zbiornika na czystą wodę oraz zbiornika na brudną wodę, natomiast tryb samooczyszczania zapewnia automatyczne płukanie padów. Po użyciu, uchwyt urządzenia FC 4-4 można zdemontować, co ułatwia przechowywanie.

Lżejszy model FC 2-4 idealnie sprawdzi się w mniejszych gospodarstwach domowych. Naładowany akumulator zapewnia czyszczenie powierzchni do 70 metrów kwadratowych.

Battery Power – poznaj moc wymiennego akumulatora

Litowo-jonowy akumulator o mocy 4 V umożliwia szybką wymianę, co zapewnia dłuższą pracę bez przerw. Jest kompatybilny z innymi urządzeniami 4 V Kärcher Battery Power, zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Obudowa urządzenia posiada klasę ochrony IPX4, odporną na zachlapania. System zarządzania temperaturą zapewnia bezpieczne i niezawodne działanie oraz ładowanie, chroniąc akumulator przed przeciążeniem czy przegrzaniem. Szybkie ładowanie zapewniają dedykowane ładowarki, natomiast poziom naładowania widoczny jest na diodach LED na stacji i urządzeniach

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl