Reklamy

Test Hammer Explorer – teraz smartfon możesz mieć zawsze ze sobą

Podsumowanie

Smartfon to obecnie nieodłączny towarzysz życia, z którego korzystamy praktycznie wszędzie i o każdej porze. Hammer Explorer zaskoczył mnie pozytywnie jakością wykonania, która właściwie nie pozostawia wiele do życzenia. Elementy obudowy połączone są ze sobą śrubami, dzięki którym smartfon nie rozpadnie się w razie upadku. Testy udowodniły, że sprosta każdej sytuacji, nie zaszkodzi mu woda, błoto, śnieg, wysokie lub niskie temperatury, kurz czy mało delikatne obchodzenie się z nim.  Cechy testowanego smartfona sprawiają, że może to być urządzenie do użytkowania w domu, ale najlepiej sprawdzi się na budowie, w trudnym terenie, przy dużych mrozach jak i przy wysokich temperaturach i wilgotności.  Nie do przecenienia jest wydajna bateria i dobry aparat, a także całkiem bogate wyposażenie.  Każdy telefon ma swoje słabe punkty, Explorer zapewne też, ale te poznamy dopiero w dłuższym użytkowaniu.  Jak już wcześnie wspomniałem, projekt EXPLORERA jest rozwojowy. Producent planuje w przyszłości wprowadzić dedykowane akcesoria do modelu. Prace projektowe dotyczą zewnętrznej, wodoodpornej baterii oraz specjalistycznych uchwytów (rowerowego/samochodowego), które będą przymocowywane łatwo i szybko na magnesy do wspomnianych pinów oraz trwale, na śruby, do zastosowań ekstremalnych. W efekcie, ten HAMMER „ma to coś”, a przede wszystkim argumenty sprawiające, że jego zakup jest podyktowany zdrowym, w pełni uzasadnionym rozsądkiem.

Wasz TECHNOSenior

Reklamy

Pages: 1 2 3 4 5 6


Categories: Artykuły, Polecane, Technologia, telefon, Telefony, Testy

Tags: , , , ,

4 replies

  1. Dobry sprzęt 🙂

  2. Ja mam od kilku dni i jestem bardzo zadowolony póki co! Przeprowadziłem na nim wstępne amatorskie „testy” i zdał haha 😀

  3. Kupiłem go w przedsprzedaży. Jest świetny w tej cenie. Pracuję na budowie i raczej nie jest czysty po robocie. Wystarczy jednak umyć go pod kranem i jest jak nowy.

Trackbacks

  1. HAMMER w sieci Telakces.com. Na start promocja z Explorerem i Ironem 3 - TECHNOSenior

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: