Recenzja Inteligentnego systemu oświetlenia Hykker Smart Home

Kolejny produkt, czyli Smart taśma LED WiFi przyda się na przykład przy dekorowaniu świątecznego domu. Taśma LED ma długość aż 300 cm i zapewne każdy z nas znajdzie dla nie  zastosowanie do dekoracyjnego oświetlenia wnętrz, sufitów, podświetlenia schodów i mebli itp. Taśma jest łatwa w instalacji dzięki samoprzylepnej powierzchni. Najważniejszym atutem jest to, że ma wbudowane 90 diod LED RGB generujących światło kolorowe z palety aż 16 milionów barw do wyboru. To sprawia, że taśma w ciekawy sposób dopełni atmosferę domowej imprezy, nada ton kulinarnym popisom w kuchni lub uprzyjemni odpoczynek w sypialni. Ucieszy wszystkich domowników – zarówno tych starszych jak i młodszych, będąc atrakcyjnym gadżetem.

Ponadto, Smart taśma LED jest odporna na zachlapania (certyfikat odporności IP X4) i można ją także zastosować na zewnątrz. Oświetlenie ogrodu pozwala cieszyć się ogrodem w długie, ciepłe, letnie wieczory i znacząco wydłuża czas, jaki spędzimy w ogrodzie. Oświetlenie ogrodu stanowi element dekoracyjny, tak samo istotny jak rośliny i obiekty małej architektury. W bajecznie urządzonym ogrodzie nie może zabraknąć światła, którym można sterować w wygodny i atrakcyjny sposób.

Działaniem taśmy LED również można sterować z poziomu aplikacji Hykker Smart Home, dzięki jej połączeniu poprzez Wi-Fi z domowym routerem, bądź za pomocą włącznika ręcznego (włączanie i wyłączanie).

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: