The Barista Touch Impress – ekspres do kawy nie tylko dla wegan

The Barista Touch Impress - ekspres do kawy z funkcją spieniania mleka roślinnego

The Barista Touch Impress – domowy ekspres do kawy nowej generacji – pierwszy w swoim rodzaju, który zawiera ustawienia mleka roślinnego. Coraz więcej, nie tylko wegan, sięga po mleka roślinne, szczególnie w połączeniu z kawą. Sage Appliances wprowadza na rynek to przemyślane i intuicyjne urządzenie, które samodzielnie rozpoznaje mleko roślinne.

The Barista Touch Impress
The Barista Touch Impress

Sage Appliances,  przedstawia the Barista Touch Impress,  ekspres do kawy z funkcją spieniania mleka roślinnego. Nowa technologia automatycznie spienia mleko owsiane, sojowe, migdałowe i bez laktozy za jednym dotknięciem przycisku

Barista Touch Impress wprowadza nowe funkcje mleka roślinnego do technologii Auto MilQ, najnowocześniejsze rozwiązanie, które skutecznie i precyzyjnie spienia mleko owsiane, migdałowe, sojowe i bez laktozy zgodnie z ich unikalnymi właściwościami. Coraz więcej, nie tylko wegan, sięga po mleka roślinne, szczególnie w połączeniu z kawą. Sage Appliances wprowadza na rynek to przemyślane i intuicyjne urządzenie, które samodzielnie rozpoznaje mleko roślinne.

Recenzja Gorenje AF1409DW – frytkownica beztłuszczowa

The Barista Touch Impress posiada również nowy ekran dotykowy Barista Guidance, inteligentną technologię opracowaną przez Sage Appliances, aby wyeliminować złożoność wybierania ustawień ekspresu — podstawowy krok w opanowaniu idealnie zbalansowanego espresso. Barista Guidance intuicyjnie identyfikuje korekty wielkości mielenia w oparciu o przepływ ekstrakcji w czasie rzeczywistym i oferuje pomocne sugestie, aby zapewnić użytkownikowi uzyskanie idealnego efektu.

Opracowana przez inżynierów, projektantów i zespół ds. kawy speciality Sage Appliances, nowa funkcja AutoMILQ odzwierciedla rosnące zmiany w sposobie picia kawy. Mleka roślinne, ze względu na różną zawartość tłuszczu i białka oraz właściwości spieniania, są łatwiejsze do przegrzania niż tradycyjne mleko odzwierzęce. Nowa technologia Auto MilQ rozpoznaje te różnice i automatycznie kalibruje temperaturę, czas, powietrze i ciśnienie pary dla wybranego przez użytkownika mleka, aby zapewnić jedwabiście gładką „mikropiankę” dla doskonałej latte art i najlepszego smaku kawy za naciśnięciem jednego przycisku.

The Barista Touch Impress
The Barista Touch Impress

Dodatkowo, Barista Touch Impress posiada system Impress Puck firmy Sage Appliances z inteligentnym dozowaniem dla każdego rodzaju ziaren i wybranego rodzaju napoju. Dźwignia „wspomaganego ubijania” z boku urządzenia zapewnia spójne i precyzyjne ubijanie z obrotem baristy o 7º – tak jak profesjonaliści.  Podbijanie automatycznie poleruje powierzchnię krążka, co oznacza większą precyzję i mniej bałaganu.

Aby objąć całą rodzinę, Sage Appliances dodał również trzy nowe opcje napojów innych niż espresso do tego ekspresu: gorącą czekoladę, gorącą herbatę i babyccino.

Globalny dyrektor generalny Sage Appliances ds. kawy, zapewnia, że Barista Touch Impress jest ekscytującym dodatkiem do rozszerzającej się gamy domowych ekspresów do kawy firmy i oferuje niespotykane dotąd funkcje, takie jak ustawienia mleka roślinnego Auto MilQ i Barista Guidance.

“Wysłuchaliśmy opinii naszych klientów i społeczności miłośników kawy specialty i z dumą wprowadzamy na rynek Barista Touch Impress” powiedział Psarologos, General Manager Engineering, Breville.

Easythreed k7 3D – pierwsze wrażenia z drukarki 3D

“Ponieważ mleko roślinne jest obecnie niezastąpioną częścią rytuałów kawowych wielu Australijczyków, nasza technologia Auto MilQ ułatwia teraz precyzyjne i skuteczne przygotowywanie alternatywnych mlek zgodnie z ich unikalnymi właściwościami. To niezwykle ekscytujące, że jako pierwsi wprowadzamy tę funkcję na rynek”.

“W tym ekspresie debiutuje również ekran dotykowy Barista Guidance — technologia opracowana specjalnie w oparciu o opinie i prośby klientów. Wyeliminowaliśmy przypadkowość z procesu wybierania, a ekspres zapewnia informacje zwrotne w czasie rzeczywistym na temat wielkości mielenia, czasu ekstrakcji i nie tylko — to tak, jakbyś miał przy sobie doświadczonego baristę, który pomoże Ci udoskonalić kawę od początku do końca”.

Kluczowe cechy ekspresu do kawy Sage Appliances Barista Touch Impress:

 • Ekran dotykowy z funkcją Barista Guidance
 • System Impress Puck
 • Inteligentne dozowanie
 • Wspomagane ubijanie
 • Precyzyjny pomiar
 • Auto MilQ Teksturowanie mleka bez użycia rąk
 • Ustawienia mleka roślinnego
 • Europejskie żarna precyzyjne Baratza
 • 30 ustawień mielenia
 • Filtr 54 mm ze stali nierdzewnej
 • System podgrzewania ThermoJet
 • Cyfrowa kontrola temperatury PID
 • Dedykowany wylew gorącej wody
 • Pojemnik na kawę ziarnistą o pojemności 340 g/12 uncji z nową, żebrowaną konstrukcją
 • Zbiornik na wodę o pojemności 2 l
 • Stal nierdzewna
 • Barista Touch Impress firmy Sage Appliances kosztuje 5999 PLN i jest już dostępny w całym kraju.

 * Na podstawie informacji dostarczonych przez Dairy Australia, 2022, Jak wypada tradycyjne mleko w porównaniu z napojami roślinnymi? URL

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl