Prezentownik 2022 – największy technologiczny poradnik z prezentami pod choinkę

Prezentownik 2022 – Inne

W naszej kategorii Prezentownik 2022 na Święta nie mogło zabraknąć urządzeń funkcjonalnych. W tej kategorii Zapraszamy wszystkich poszukujących oryginalnych pomysłów na prezent.

Oto kilka naszych propozycji z tej kategorii:

Xbox Series S– to najmniejsza i najbardziej przystępna cenowo konsola firmy Microsoft. Idealna dla początkujących graczy, chcących skorzystać z cyfrowych doświadczeń oraz szybkości i wydajności sprzętu nowej generacji, w korzystnej cenie.

Xbox Game Pass Ultimate – to najlepszy sposób na odkrywanie i korzystanie z nowych gier na konsolach Xbox, komputerach z systemem Windows i urządzeniach przenośnych. Dzięki szerokiej gamie tytułów i gatunków zawartych w bibliotece, każdy znajdzie coś dla siebie. W te święta pierwszy miesiąc XGPU dostępny jest jedynie za 4zł.

Xbox All Access –  to ratalna opcja zakupu konsol Xbox Series S lub Series X wraz z subskrypcją Xbox Game Pass Ultimate na 24 miesiące, bez żadnych opłat początkowych. Przy wyborze konsoli XSS miesięczny koszt to 111 zł, a przy XSX wyniesie on 155 zł.

Recenzja już wkrótce

GC PowerPlay20 to najnowszy członek rodziny PowerPlay. Aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, producent powiększył jego pojemność do 20000mAh dzięki czemu nie tylko nigdy nie zabraknie Ci mocy, ale będziesz też mógł dzielić się nią z innymi!

Recenzja już wkrótce

HP ENVY Inspire 7220e to urządzenie wielofunkcyjne, z niestandardowym drukiem dwustronnym i szablonami, które umożliwiają przekształcanie zdjęć w prezenty, karty, pamiątki, itp

Recenzja HP ENVY Inspire 7220e – wszechstronna drukarka domowa

canon selphy cp1500 – mobilna drukarka do zdjęć, to iedalne narzędzie dla mobilnych fotografów.

Recenzja Canon SELPHY CP1500 – drukarka do zdjęć

 

FujiFilm instax mini Link 2 to coś wyjątkowego, co może dać dużo frajdy w rękach zapalonego młodego fotografa. Kto by nie chciał mieć od razu wydrukowanego zdjęcia z pierwszego spotkania ze swoim wnukiem czy starym przyjacielem?

Recenzja instax mini Link 2 – mini drukarka do smartfona

Logitech Lift to bardzo ciekawy gryzoń, na który warto zwrócić uwagę. Szczególnie wtedy, gdy dużo pracujemy w środowisku biurowym i zaczynają nam doskwierać bóle w nadgarstku.

Test Logitech Lift – wyjątkowa mysz

Zestaw Logitech POP Keys i POP Mouse pozwala się Wam wyróżniać. W dzisiejszych czasach, gdy chcemy pokazywać, że jesteśmy wyjątkowi, taki zestaw sprawdzi się idealnie.

Recenzja Logitech POP Keys i POP Mouse – to pewne, jest wyjątkowy

Poly Studio P5 – w dobie pracy zdalnej, gdy nie mamy odpowiedniej kamery w laptopie czy komputerze, to takie urządzenie jest jak znalazł.

Test Poly Studio P5 – kamera wideokonferencyjna

Vasco Translator V4 – gdy lubisz podróżować, a nie koniecznie masz głowę do języków i nowych technologii. Tutaj wszystko jest proste – kilka kliknięć i możemy rozpocząć rozmowę czy przetłumaczyć sobie menu w restauracji.

Test Vasco Translator V4 – swobodnie rozmawiać i czuć się zagranicą jak u siebie

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl