Prezentownik 2022 – największy technologiczny poradnik z prezentami pod choinkę

Prezentownik 2022 – Dla Seniora 

W naszych propozycjach poradnika na świąteczny Prezentownik 2022 nie mogło zabraknąć kategorii „dla Seniora”. Sami wiemy, jakie jest trudne wybieranie prezentów dla osób starszych. Dlatego najlepszym wyborem dla babci, czy dziadka będą produkty, które pozwolą mu sprawować kontrolę nad swoim zdrowiem, a także poprawiać jakość swojego życia, a także znaleźć się w świecie technologicznym XXI wieku.

Oto kilka naszych propozycji z tej kategorii:

Osobiście jestem pod dużym wrażeniem możliwości przystawki Ariva 175 Combo. Starszej generacji telewizor może otrzymać szansę na drugą młodość i zaoferować szereg nowych funkcji.

Recenzja Ferguson Ariva 175 Combo – odbiornik telewizji satelitarnej, naziemnej i kablowej

Ferguson Regent i351s to wielofunkcyjna platforma emisji dźwięku z ogromnej ilości źródeł. Mamy tutaj tuner radia analogowego FM i odbiór cyfrowego radia DAB/DAB+. Przy tym pełną obsługę Spotify Connect i ma BT transmitter, czego chcieć więcej?

Test Ferguson Regent i351s – radio bez szumów i z Spotify

Gigaset GL7 to telefon typu clamshell. Inteligentna forma, inteligentne funkcje – nowy telefon łączy dwa światy. Klapka 4G z 2,8″ z ekranem oferuje funkcje smartfonu, takie jak WhatsApp, Google Maps i Facebook, dzięki systemowi KaiOS.

Test Gigaset GL7 – klapka feature phone 4G z KaiOS

Wentylator kolumnowy Hama o mocy 45 W to bardziej efektowna, nowoczesna i praktyczna wersja klasycznych rozwiązań. Zapewnia przyjemny powiew powietrza i nawet zmniejsza odczuwalną temperaturę w pomieszczeniu.

Recenzja – wentylator kolumnowy Hama – z pomocą na upały

Huawei Watch D to urządzenie, które nie tylko zadba o nasze treningi i codzienne samopoczucie, ale sięga jeszcze dalej – bardziej dokładne mierzenie ciśnienia oraz EKG. Trzeba jednak pamiętać, że żaden zegarek nie zastąpi nam lekarza.

Test Huawei Watch D – w trosce o nasze serce

myPhone Halo A – ergonomiczna obudowa, duże klawisze, podpowiedzi głosowe oraz funkcja SOS.

Test myPhone Halo A – prosty telefon dla każdego

Telewizja naziemna i dekoder DVB-T2 HEVC od Polsat Box – co ją wyróżnia? Oferta telewizji naziemnej Polsat Box to pakiet 10 najpopularniejszych kanałów sportowych i informacyjnych oraz kilkunastu stacji radiowych.

Recenzja – telewizja naziemna i dekoder DVB-T2 HEVC od Polsat Box – co ją wyróżnia?

realme narzo 50i Prime to smartfon, który może się sprawdzić w rękach kogoś, co potrzebuje telefonu głównie do dzwonienia i sporadycznego skorzystania z Internetu czy dodatkowych aplikacji.

Test realme narzo 50i Prime – sprawdza się na co dzień

realme 10 4G z 16 GB pamięci RAM i procesorem MediaTek Helio G99 zapewnia wydajność, a certyfikacja TÜV SÜD zapewnia, że telefon będzie działać niczym nowy – nawet po 36 miesiącach użytkowania.

Test realme 10 4G – jak najbardziej OK

Piękny zapach podkreśla charakter wnętrza. Jednak ciągłe pryskanie klasycznymi odświeżaczami bywa uciążliwe. Aromatyzer STADLER FORM Lucy działa w sposób zautomatyzowany, zapewniając piękny zapach przez długi okres czasu.

Nienarzucający się delikatny aromat połączony ze smukłym, eleganckim wyglądem sprawia, że urządzenie idealnie sprawdzi się w każdym typie wnętrza. Cieszyć się niepowtarzalną atmosferą bez przerwy.

Recenzja już w krótce

Vasco Translator V4 – gdy lubisz podróżować, a nie koniecznie masz głowę do języków i nowych technologii. Tutaj wszystko jest proste – kilka kliknięć i możemy rozpocząć rozmowę czy przetłumaczyć sobie menu w restauracji.

Test Vasco Translator V4 – swobodnie rozmawiać i czuć się zagranicą jak u siebie

Xiaomi Redmi Watch 2 lite – to odpowiedź na zapotrzebowanie osób, które szukają urządzeń z podstawowymi funkcjami bez niepotrzebnych wodotrysków.

Test Xiaomi Redmi Watch 2 lite – ucieszy nie jednego użytkownika

Creative STAGE 360

Creative STAGE 360 – zestaw kina domowego, na który składa się soundbar w systemie 2.1 z technologią Dolby Atmos z przewodowym subwooferem. Czy, szukając zastawu na Mundial w Katarze warto nabyć – Creative Stage 360?

Test Creative STAGE 360 – atmosfera Mundialu na sofie, czy to możliwe?

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl