Prezentownik 2022 – największy technologiczny poradnik z prezentami pod choinkę

Prezentownik 2022 – Kamery samochodowe

W dzisiejszym zabieganym świecie nie ciężko o kolizję na drodze. Czasami nieuwaga, a innym razem brawura sprawia, że sytuacje na drodze mogą przynieść sporo nerwów i problemów.

Kamerka w samochodzie, to jedno z podstawowych urządzeń, które może pomóc nam w takich niejednoznacznych sytuacjach, a czasami nawet uratować życie (gdy posiada dodatkowe funkcje np. wezwania pomocy po wypadku). To może być idealny prezent dla kogoś co rozpoczął swoją przygodę za kierownicą, ale również dla tych długoletnich już kierowców.

Oto kilka naszych propozycji z tej kategorii:

70mai Dash Cam Lite 2 to wszechstronna, przyjazna dla początkujących użytkowników kamera, zapewniająca wszystko, czego można oczekiwać od współczesnego asystenta kierowcy.

Test 70mai Dash Cam Lite 2 – na każdą porę dnia i nocy

70mai Dash Cam M500 jest bardzo niewielkich rozmiarów i posiada bardzo ciekawe funkcje bezpieczeństwa – ADAS, który „obserwuje” nasze otoczenie i ostrzega wydając komunikat głosowy.

Test 70mai Dash Cam M500 – ciekawe funkcje bezpieczeństwa

Mio MiVue C420 Dual to dwie kamery na pokładzie. Jego główna kamera posiada matrycę w rozdzielczości Full HD 1080p. Uzupełnieniem zestawu jest tylna, dyskretna kamerka MiVue T20 .

Test Mio MiVue C420 Dual – co dwie kamery, to nie jedna

Mio MiVue C440 – przez ostatni tydzień podróżował na szybie mojego samochodu. Z jednej strony jest małe i poręczne, a z drugiej strony spełnia się w roli „czarnej skrzynki” nie nadwyrężając domowego budżetu.

Test Mio MiVue C440 – widzi i rejestruje

Navitel R66 2K – kompaktowe wymiary, brak wyświetlacza i łączność ze smartfonem poprzez Wi-Fi to kilka cech wyróżniających tę kamerkę samochodową.

Test Navitel R66 2K – dyskretny świadek kierowcy

Navitel RE 5 Dual okazało być się niezwykle przydatnym narzędziem w codziennej podróży samochodem, prostym i intuicyjnym w obsłudze. Po odpowiednim skonfigurowaniu można na nim polegać, a do tego bezstresowo podróżować – to idealny wybór dla kierowców.

Test Navitel RE 5 Dual – zestaw na każdą trasę

Nextbase 522GW oraz 422GW – nie są tanimi urządzeniami, ale z drugiej strony warto zainwestować w nasze bezpieczeństwo.

Test Nextbase 522GW – miej oko nie(tylko) na drogę

Test Nextbase 422GW – wideorejestrator z „Emergency SOS”

Prido X6 – wideorejestrator z kamerą cofania w lusterku wstecznym. Nowość od Prido zaspokoi oczekiwania kierowców, którzy czują się bezpieczniej mając rejestrowany obraz zarówno przed, jak i za pojazdem. C

Test Prido X6 – wideorejestrator z kamerą cofania w lusterku wstecznym

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl