Prezentownik 2022 – największy technologiczny poradnik z prezentami pod choinkę

Prezentownik 2022 – Smart Home

Podgląd na dom/mieszkanie podczas wyjazdu, elektroniczna niania, efektowne oświetlenie czy po prostu urządzenia ułatwiające nasze codzienne życie w naszym domu czy mieszkaniu. Taki prezent może ucieszyć niejednego fana inteligentnego domu.

Oto kilka naszych propozycji z tej kategorii:

EZVIZ BC1C 2K+ – bo dla każdego z nas bezpieczeństwo bliskich oraz naszego dobytku jest tak samo ważne. Kamera firmy EZVIZ zapewnia bezprzewodowe i bezproblemowe zabezpieczenie o najwyższej wydajności.

Test EZVIZ BC1C 2K+ – zasilana bateryjnie kamera bezpieczeństwa

EZVIZ BM1 to niewielkie i bardzo ciekawe pod kątem designu oraz funkcji urządzenie zasilane bateryjnie. Mogę je śmiało polecić rodzicom do monitorowania aktywności dziecka 24/7.

EZVIZ BM1 – test kamery niani

Ezviz LC3 – lampa, która zabezpieczy nasze mieszkanie. Obecnie możemy przebierać wśród inteligentnych kamer, które na pierwszy rzut oka niewiele się od siebie różnią. Jeśli lubicie gadżety do mieszkania to Ezviz LC3 z pewnością przypadnie Wam do gustu.

Test Ezviz LC3 – lampa, która zabezpieczy nasze mieszkanie

wentylator kolumnowy Hama

Wentylator kolumnowy Hama o mocy 45 W to bardziej efektowna, nowoczesna i praktyczna wersja klasycznych rozwiązań. Zapewnia przyjemny powiew powietrza i nawet zmniejsza odczuwalną temperaturę w pomieszczeniu.

Recenzja – wentylator kolumnowy Hama – z pomocą na upały

Hama WiFi – podwyżki skłaniają Polaków do szukania nowych źródeł oszczędności. Jak nie pójść z torbami przez rachunki za ogrzewanie? Sprawdzamy, czy umożliwi to zestaw smart home z głowicami termostatycznymi

Recenzja Hama WiFi – na wysokie rachunki za ogrzewanie

Piękny zapach podkreśla charakter wnętrza. Jednak ciągłe pryskanie klasycznymi odświeżaczami bywa uciążliwe. Aromatyzer STADLER FORM Lucy działa w sposób zautomatyzowany, zapewniając piękny zapach przez długi okres czasu.

Nienarzucający się delikatny aromat połączony ze smukłym, eleganckim wyglądem sprawia, że urządzenie idealnie sprawdzi się w każdym typie wnętrza. Cieszyć się niepowtarzalną atmosferą bez przerwy.

Recenzja już w krótce

Tapo L920-5 – odrobina elegancji przestrzeni, czyli jak stworzyłem magiczną atmosferę na mojej działce za pomocą kolorowej taśmy LED.

Recenzja Tapo L920-5 – smart taśma i magiczny nastrój na działce

Tapo C320WS – sprzęt TP-Link to dobre rozwiązanie, zarówno dla profesjonalnego, jak i amatorskiego monitoringu naszego dobytku. Jakość obrazu i dostępne funkcje powinny wystarczyć nawet zaawansowanym użytkownikom.

Test TP-Link Tapo C320WS – gdy martwisz się o bezpieczeństwo domu

Tracer Smart Desk RGB to system inteligentnego oświetlenia, charakteryzujący się dodatkowymi funkcjami, których do tej pory nie można było uzyskać za pomocą pilota czy włączników.

Sprawdzamy Tracer Smart Desk RGB – pokoloruj swoją przestrzeń

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl