Prezentownik 2022 – największy technologiczny poradnik z prezentami pod choinkę

Prezentownik 2022 – Wearables 

Opaski (smartband), zegarki (watch), które zadbają o naszą kondycję i zdrowie? Teraz to jedno z urządzeń, które warto mieć na swojej ręce. One nie tylko pozwolą nam poznać nasz organizm, ale również często też będzie motywować do pracy nad sobą.

Patrząc na komunikaty na tym niewielkim ekranie możemy też zauważyć niepokojące sygnały z naszego organizmu, które pozwolą nam szybko zidentyfikować problem i w odpowiednim czasie udać się do lekarza. Są przecież już takie urządzenia, które badają ciągle nasze tętno, natlenienie krwi czy mają nawet wbudowane funkcje EKG Serca.

W najprostszym scenariuszu będą pokazywać nam ile przebyliśmy kroków każdego dnia i powiadomi nas o przychodzących rozmowach czy wiadomościach. A do tego będzie ładnie wyglądać na ręce i zawsze pokaże nam aktualną datę i godzinę…

Oto kilka naszych propozycji z tej kategorii:

Amazfit GTS 4 Mini – to idealna propozycja dla kobiet, czy dziewczynek, które szukają ładnego i funkcjonalnego zegarka, który wytrzyma długie dni na jednym ładowaniu (u mnie prawie 2 tygodnie).

Test Amazfit GTS 4 Mini – smartwatch dopracowany

Xiaomi Redmi Watch 2 lite – to odpowiedź na zapotrzebowanie osób, które szukają urządzeń z podstawowymi funkcjami bez niepotrzebnych wodotrysków.

Test Xiaomi Redmi Watch 2 lite – ucieszy nie jednego użytkownika

Samsung Galaxy Watch 5 Pro – najbardziej zaawansowany zegarek od Samsunga.

Test Samsung Galaxy Z Fold4 i Galaxy Watch 5 Pro – po dłuższym użytkowaniu

Oppo Watch Free to bardzo prosty zegarek z funkcją monitorowania tętna, snu z chrapaniem, SpO2 czy aż 100 dyscyplin sportowych.

Test Oppo Watch Free – z OSleep do monitorowania chrapania

Testowany Maimo Watch R to znacznie więcej niż zegarek. To designerski produkt dla osób aktywnych i nowoczesnych, który z powodzeniem może pełnić rolę trenera i wspomagać użytkownika w uprawianiu sportu.

Test Maimo Watch R – elegancki zegarek dla miłośników sportowego życia

Huawei Watch GT 3 SE spełnia deklarowane obietnice. Najważniejsze są jednak funkcje, które oferuje produkt. Urządzenie daje nam możliwość aktywnie spędzać czas i zadbać o nasze zdrowie, oraz pozwala odbierać powiadomienia, SMS-y.

Test Huawei Watch GT 3 SE – smart zegarek dla rozmów i SMS-ów

Huawei Watch D to urządzenie, które nie tylko zadba o nasze treningi i codzienne samopoczucie, ale sięga jeszcze dalej – bardziej dokładne mierzenie ciśnienia oraz EKG. Trzeba jednak pamiętać, że żaden zegarek nie zastąpi nam lekarza.

Test Huawei Watch D – w trosce o nasze serce

Smartwatch coraz częściej staje się modnym dodatkiem, zastępującym tradycyjny zegarek. W ostatnich latach stały się one prawdziwym must have. Dobrym przykładem jest tu zegarek TicWatch E3 marki Mobvoi z czytelną, prostą tarczą i stalowoszarą okrągłą kopertą.

Test Mobvoi TicWatch E3 – sportowy smartwatch z Wear OS

Fitbit versa 4 – od ponad 3 tygodni towarzyszył mi na co dzień i wspierał w monitorowaniu mojego zdrowia oraz aktywności fizycznych.

 

Xiaomi Watch S1 to bardzo elegancki smartwatch o klasycznym wyglądzie zegarka. Został stworzony z myślą o ludziach w ruchu, którzy cenią sobie styl i szyk oraz obsługuje płatności Mastercard NFC.

Test Xiaomi Watch S1 – styl i szyk dla aktywnych

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl