Nasza #MobilnaBitwa edycja 3

Nasza #MobilnaBitwa edycja 3

Trzecia edycja wyzwania #MobilnaBitwa dobiegła już do końca. Ostatnio mogliście poznać zwycięzców naszego wyzwania (nagrody już na dniach do Was polecą) i obejrzeć galerię wybranych zdjęć wykonanych przez Was -> TUTAJ. Mam nadzieję, że zabawa Wam się podobała. Być może stanie się ona naszą wspólną tradycją, a z każdą kolejną edycją coraz bardziej rozwiniecie swoje umiejętności w mobilnej fotografii. Tym bardziej, że od niedawna zaczęłam nową serię wpisów, w których dzielę się z Wami tym jak wykonać fajne foty. Jak jeszcze tam nie zajarzyliście to koniecznie zapraszam do nowego działu TUTAJ .

Teraz wraz z Tymkiem z https://mobilefoto.pl, chcielibyśmy Wam przedstawić nasze zdjęcia wykonane telefonem Motorola moto G100  i gościnnie Motorolą edge 20. Oboje z niej korzystaliśmy i to właśnie nią wykonywaliśmy nasze zdjęcia. Jak nam poszło, a właściwie jak aparaty w tym telefonie sobie przy nas poradziły? Zobaczcie poniżej.

Reklamy

Ponadto chciałabym podziękować całemu #TeamMotorola za patronat nad naszym wspólnym wyzwaniem. Mam też nadzieję, że będą Wam się podobać nasze zdjęcia. Dodam tylko, że Motorola moto g100, to bardzo fajny smartfon, który sprawdzi się również w mobilnej fotografii. Nie jest to flagowa półka, ale i w swoim segmencie może śmiało  konkurować z innymi modelami na rynku. Do tego jest naprawdę ładnym smartfonem :). Pamiętajcie tylko, że to nie smartfon robi foty, a Wy. A Motorola moto G100 , to tylko narzędzie, które pozwoli Wam rozwinąć Wasze mobilne wizje. Zatem telefony w rękę i focimy!

A teraz zapraszam do naszej galerii zdjęć z 3 edycji #MobilnaBitwa:

1. Selfie!

2. Mocny kolor

3. Odpoczynek

4. Czas na…

5. U nas jest pięknie

6. Kwiatki

7. Makro

8. Do góry

9. Błysk

10. Za oknem

11. Żyli długo i szczęśliwie

12. Lubię

13. Wieczorową porą

14. Słodko

15. Mój dzień

Zajrzyjcie również na podsumowanie do Tymka: https://mobilefoto.pl/nasza-mobilnabitwa-edycja-3/

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]